Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 X'S - Никогаш

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5181
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeПет Апр 24, 2009 10:17 pm

За сите фанови...
Една од четирите песни на CarWash Band(во кој спаѓаа и Мартин и Стефан).

Музика CarWash - Никогаш

_________________
X'S - Никогаш Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4180
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 87
Локација : New York

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeПет Апр 24, 2009 10:36 pm

Mnogu e dobra pesnava pogotovo krajot od tekstot.
Панк Панк
I fala mnogu.
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4403
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeПет Апр 24, 2009 10:59 pm

Многу е убава песнава...немам коментар :) поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4170
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 22
Локација : Велес

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeПет Апр 24, 2009 11:41 pm

фала за download-ov за песнава ствано е супееерр ;]и секако некст тајм со кого и да снимаат нај добри се песните...и покрај тоа шо е песнава снимана со бендот шо биле порано x] како и да е ги сакам повеќе од СЕ Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4159
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 10:46 am

Fala za linkot pesnata e prekrasna Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4683
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 24
Локација : Скопје, Аеродром

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 3:30 pm

Леле, фала многу Jee

_________________
X'S - Никогаш Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 5049
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 4:27 pm

Јас не можам да ја симнам... Тажен
Ми вика: Sorry, there are currently no free download slots available on this server.
Please try again later, or you can upgrade to FileFactory Premium below for instant access.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5181
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 5:24 pm

macaparket напиша:
Јас не можам да ја симнам... Тажен
Ми вика: Sorry, there are currently no free download slots available on this server.
Please try again later, or you can upgrade to FileFactory Premium below for instant access.

Пробај уште еднаш. Мора да може.

_________________
X'S - Никогаш Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4531
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 6:06 pm

Многу е убава песнава.
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 5049
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 7:14 pm

Симнато...
Многу добра балада...Ова од мојот мал музички стаж што го имам и мала музичка експертиза можам да кажам дека ова е нешто стварно добро и квалитетно..И добра продукција има.. :)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 5049
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 7:30 pm

А да не знаете случајно кој ја има напишано песнава??
Многу ме потсека на Изгубен,а бидејќи таа ја имаат напишано дечкиве да не и оваа нивна.Секој композитор и текстописец си имаат свој посебен и уникатен стил. :)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4170
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 22
Локација : Велес

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 7:38 pm

Луѓе ги има ли некој и другите песни т.е download-ot за другите нивни песни???...Ако ги има некој нека ги постави на форумов :)
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5181
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 7:48 pm

Moni x3 next time напиша:
Луѓе ги има ли некој и другите песни т.е download-ot за другите нивни песни???...Ако ги има некој нека ги постави на форумов :)

Сега за сега само овие ги имам... Ако најдам друга секако дека ќе ја ставам на форумов ;]

_________________
X'S - Никогаш Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4425
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 24
Локација : Bitola

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 12:38 am

Fala za pesnata..preuba e :D
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 4848
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 8:14 pm

macaparket напиша:
А да не знаете случајно кој ја има напишано песнава??
Многу ме потсека на Изгубен,а бидејќи таа ја имаат напишано дечкиве да не и оваа нивна.Секој композитор и текстописец си имаат свој посебен и уникатен стил. :)

:) Имам слушнато повеќе пати таков коментар дека потсеќа на "Изгубен", ама не знам кој ја напишал. Се надевам дека ќе дознаеме Намигнува

_________________
X'S - Никогаш Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5181
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 9:21 pm

macaparket напиша:
А да не знаете случајно кој ја има напишано песнава??
Многу ме потсека на Изгубен,а бидејќи таа ја имаат напишано дечкиве да не и оваа нивна.Секој композитор и текстописец си имаат свој посебен и уникатен стил. :)

И јас прв пат кога ја слушнав песната тоа беше мојот коментар... :)

_________________
X'S - Никогаш Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4425
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 24
Локација : Bitola

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 9:32 pm

Navistina zvu4i kako Izguben... ;]
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4180
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 87
Локација : New York

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 9:40 pm

Jas mislam deka ja imaat oni napisano poso Martin na emisijata 1 na 1 vika deka imale 3 nivni AVTORSKI pesni.
Eve videte go videoto.

https://www.youtube.com/watch?v=bb65cGcV5NM
Вратете се на почетокот Go down
dori

dori

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 85
Поени : 3844
Репутација : 6
Registration date : 2009-04-26
Age : 23
Локација : Bitola

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 10:01 pm

lele od upreeska se macam da ja simnam nikako ne mi odi neznam zosto Тажен pls nekoj ako moze da mi ja prati po msn mojot msn e teodora_cvetkoska_te@hotmail.com
Вратете се на почетокот Go down
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 3958
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 23
Локација : prilep

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeПон Апр 27, 2009 1:53 pm

znam, i jas ne mozev da ja simnam, koga ke se uklucis ke ti ja pratam Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4531
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeПон Апр 27, 2009 2:57 pm

<3 NexTimE
Вратете се на почетокот Go down
dori

dori

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 85
Поени : 3844
Репутација : 6
Registration date : 2009-04-26
Age : 23
Локација : Bitola

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeПон Апр 27, 2009 10:33 pm

Fala mn so mi ja prativte mn se nervirav so ne mozev da ja simnam :) Аплаудирање cheers OK mn e ubaaa
Вратете се на почетокот Go down
macky
<3 Martin
macky

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 112
Поени : 3889
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-27
Age : 26
Локација : Струмица

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeВто Апр 28, 2009 12:57 am

waow zakon e pesnata :) pozz
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5181
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeВто Апр 28, 2009 8:08 am

majanik напиша:
Jas mislam deka ja imaat oni napisano poso Martin na emisijata 1 na 1 vika deka imale 3 nivni AVTORSKI pesni.
Eve videte go videoto.

[url=https://www.youtube.com/watch?v=bb65cGcV5NM
https://www.youtube.com/watch?v=bb65cGcV5NM[/quote[/url]]

Да, ама тоа го кажува за албумот. Дека на албумот имаат 3 авторски песни.

_________________
X'S - Никогаш Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4180
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 87
Локација : New York

X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitimeВто Апр 28, 2009 2:00 pm

Ne, Martin kaza deka so CarWash imale 3 neobjaveni avtorski pesni i deka nikoj ne gi znael poso togas ne se forsirale.
Vidi na videoto na 5 minuti i 34 sekund
i.
https://www.youtube.com/watch?v=bb65cGcV5NM
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
X'S - Никогаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
X'S - Никогаш
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum