Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time во Фолковизија

Go down 
АвторПорака
Elena^

Elena^

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 101
Поени : 4218
Репутација : 7
Registration date : 2009-03-28
Age : 30
Локација : Струга

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 12:53 am

Next Time - Zosto si me majko rodila 25.04 2009 Folko FizijaYouTube Link:
https://www.youtube.com/watch?v=nCtjpKO4qQQ

Next Time - Jovano Jovanke 25.04 2009 Folko FizijaYouTube Link:
https://www.youtube.com/watch?v=p7MsdM_qI50

Next Time - Ja izlezi Gurgo 25.04 2009 Folko FizijaYouTube Link:
https://www.youtube.com/watch?v=rTIJ86HBm6U
Вратете се на почетокот Go down
http://darkoilievski.forummk.com/index.htm
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4663
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 10:35 am

Фала Елена поздрав :)
Вратете се на почетокот Go down
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4218
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 24
Локација : prilep

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 11:56 am

fala elena mnogu, ja gledav emisijata prekrasna bese
Вратете се на почетокот Go down
Elena^

Elena^

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 101
Поени : 4218
Репутација : 7
Registration date : 2009-03-28
Age : 30
Локација : Струга

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 2:42 pm

Nisto povelete i drug pat :)
Вратете се на почетокот Go down
http://darkoilievski.forummk.com/index.htm
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4943
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 3:16 pm

Natali ohrid напиша:
Фала Елена

_________________
Next Time во Фолковизија Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4430
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 7:45 pm

фала =))) како можев да го заборавам да го гледам овоа...леле Тажен
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 8:02 pm

Фала за видеото :)

_________________
Next Time во Фолковизија Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Elena^

Elena^

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 101
Поени : 4218
Репутација : 7
Registration date : 2009-03-28
Age : 30
Локација : Струга

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 10:48 pm

Ништо повелете и друг пат

:)
Вратете се на почетокот Go down
http://darkoilievski.forummk.com/index.htm
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeПон Апр 27, 2009 12:31 am

Fala Elena. Videoto e najsupeer.So slatki se 2ta ko ke pejat :D
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeПон Апр 27, 2009 8:13 am

Да супер се. Мартин треба почесто да пее. :)

_________________
Next Time во Фолковизија Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4663
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeПон Апр 27, 2009 4:41 pm

Го делам мислењето со Симона бидејќи и Мартин прекрасно пее треба почесто да пее :)
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4791
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeПон Апр 27, 2009 6:31 pm

Фала Елена Ne uspeav da ja gledam emisijata
Вратете се на почетокот Go down
macky
<3 Martin
macky

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 112
Поени : 4149
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-27
Age : 27
Локација : Струмица

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeВто Апр 28, 2009 10:37 am

Waow zakon :) fala za videoto
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4791
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeВто Апр 28, 2009 1:47 pm

milena smileska

<3 NexTimE
Вратете се на почетокот Go down
metallica4ever

metallica4ever

Пол : Male
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 131
Поени : 4201
Репутација : 6
Registration date : 2009-05-03
Age : 27
Локација : Stip

Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 9:25 pm

Edna od najubavite makedonski pesni prepeana od najdobrite muzicari vo Makedonija :)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time во Фолковизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Фолковизија   Next Time во Фолковизија I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time во Фолковизија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum