Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Братско растегнување

Go down 
АвторПорака
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Братско растегнување Empty
ПишувањеПредмет: Братско растегнување   Братско растегнување I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 12:40 pm

Братско растегнуванје


Братско растегнување Nexttimesredjeno
Дечките од “Некст тајм“ Мартин и Стефан
веќе 15-тина дена паралелно работат како на евровизиската песна така и
на себе. Целиот месец април го посветија на лична нега, за да бидат во
топ форма кога ќе пристигнат на 2-ри мај во Русија. За таа цел го
ангажираа нивниот најдобар другар Александар Кираџиев кој е
професионален тренер, да им помага околу спортските тренинзи. Секое
утро стануваат во 8 часот и “трошат“ еден час на трчање покрај кејот на
Вардар, 30 минути прават кардио-вежби, па истегнување и на крај
завршуваат на 30 минутно “кревање“ тегови во теретана. Искрено дечките
премногу форсираат со вежбањето, но затоа резаултатите се видливи на
нивните тела.

www.svet.rs

_________________
Братско растегнување Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Братско растегнување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Братско растегнување   Братско растегнување I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 7:09 pm

Hahaaaa interesno.Taka trebaa.Fala Lea ;]
Вратете се на почетокот Go down
Te@

Te@

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 119
Поени : 4167
Репутација : 7
Registration date : 2009-04-27
Age : 26
Локација : Bitola

Братско растегнување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Братско растегнување   Братско растегнување I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 7:15 pm

heh abe najjaki seeeee.......vidite samo kolku se swatkiii ..<3 them sooo much
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Братско растегнување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Братско растегнување   Братско растегнување I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 8:19 pm

zorica напиша:
Hahaaaa interesno.Taka trebaa.Fala Lea ;]

Ништо, повели и друг пат Намигнува

_________________
Братско растегнување Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4663
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Братско растегнување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Братско растегнување   Братско растегнување I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 1:20 pm

hahahah :)
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Братско растегнување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Братско растегнување   Братско растегнување I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 2:00 pm

Heheh bravos za niv ama i za Aleksandar cheers Панк
Вратете се на почетокот Go down
metallica4ever

metallica4ever

Пол : Male
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 131
Поени : 4201
Репутација : 6
Registration date : 2009-05-03
Age : 27
Локација : Stip

Братско растегнување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Братско растегнување   Братско растегнување I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 11:57 am

Mora da se vo top forma
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Братско растегнување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Братско растегнување   Братско растегнување I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 1:35 pm

I se...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Братско растегнување Empty
ПишувањеПредмет: Re: Братско растегнување   Братско растегнување I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Братско растегнување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum