Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“

Go down 
АвторПорака
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 2:41 pm

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Anastacia-RESIZE-s925-s450-fit

Актуелната руска претставничка Анастасија Приходко, која на претстојниот евровизиски избор во Москва ќе се претстави со љубовната тема „Мамо“, за „Шпиц“ открива дека многу и се допаѓаат македонските претставници Мартин и Стефан од „Некст тајм“ и се надева дека ќе има шанса да ги запознае подобро.
- Не само што ми се допаѓа нивната песна, ми се допаѓаат и момчињата, им посакувам многу среќа на Евровизија - вели атрактивната Русинка.
Анастасија нагласува и дека сака да го посети Охрид поради убавите работи што ги чула за него.
Ова е нејзино прво учество на Евровизија и вели дека чувствува голема одговорност за својот настап, а најтешкото со што се соочувала е возбудата поради тоа што ја претставува својата земја.
- Во моментов нема ништо поважно во мојот живот. Учествувањето на ваков натпревар е бесценето искуство за мене - вели Анастасија.
Таа додава дека се надева оти и годинава ќе и донесе победа на Русија, а како свој фаворит го споменува претставникот на Норвешка, Александар Рубак, кој засега високо котира на листата за потенцијален евровизиски победник.

Извор: http://www.spic.com.mk/DesktopDefault.aspx?tabindex=1&tabid=1&EditionID=837&ArticleID=32759

_________________
Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4258
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 3:14 pm

hehe..nema da bide edinstvena...ako samo taka...nasata gordost se oni!!! Jee
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 4:02 pm

Те подрзувам сонценце
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4788
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 4:14 pm

soncence напиша:
hehe..nema da bide edinstvena...ako samo taka...nasata gordost se oni!!! Jee
se soglasuvam
Вратете се на почетокот Go down
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4354
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 4:15 pm

Ќе ги свртат сите женски таму бе,без сомневање,на чело со тапанарот.. Се смее lol! ха, ха
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 6:25 pm

Elena напиша:
Ќе ги свртат сите женски таму бе,без сомневање,на чело со тапанарот.. Се смее lol! ха, ха

хех.. Горан е закон, нема шо. Панк

_________________
Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 8:09 pm

Хаха и јас се согласувам со вас. :D:D

_________________
Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 8:39 pm

И јас се согласувам, Горан е супер момче...Инаку нема претставничка што нема око да му фрли..Сите знаат дека Некст Тајм се супер момци Панк
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 9:08 pm

Па не за џабе се мистери на Евровизија Јазик

_________________
Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 9:14 pm

Se znae.Koj mozi da e mister ako ne Next Nime...nikoooojjj!!!!!Jee
Вратете се на почетокот Go down
dori

dori

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 85
Поени : 4101
Репутација : 6
Registration date : 2009-04-26
Age : 24
Локација : Bitola

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 9:28 pm

zorica напиша:
Se znae.Koj mozi da e mister ako ne Next Nime...nikoooojjj!!!!!Jee

hehe se soglasuvam so tebe zorica najdobri seeee i najnajubaiii Jee nikoj ne moze da se uporedi so NEXT TIME Jee Jee Jee
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 2:20 pm

Стефан, Мартин, Горан и Марио најубави се нема шо тука да се зборува Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
Urban

Urban

Пол : Male
Број на мислења : 84
Поени : 4138
Репутација : 31
Registration date : 2009-04-01
Локација : Skopje

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 7:11 pm

Prvat Makedonija ke ima pretstavnici koi ke bidat glavni faci na tie evroviziski zabavi, i nema da se krijat pod masi Се смее...
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 7:17 pm

Urban напиша:
Prvat Makedonija ke ima pretstavnici koi ke bidat glavni faci na tie evroviziski zabavi, i nema da se krijat pod masi Се смее...

Така е! Забава

_________________
Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 11:20 pm

Se soglasuvam so Urban
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 11:58 pm

heheeeeee....i jas se soglasuvam!!!!! thumb up
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“   Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“ I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Русинката Анастасија им фрли око на „Некст тајм“
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum