Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time во Албум

Go down 
АвторПорака
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПет Мај 01, 2009 10:31 pm

Ова е снимано со апарат од телевизор(само така можев :S) Квалитетно е толку колку што може да е...па, се надевам дека ќе ви се допадне :)Музичкиот правец на Next TimeСузана Филиповска(мајката на Мартин и Стефан) за Next Time
[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=cSRInz5f_70[/youtube]Филип Филиповски(братот на Стефан и Мартин) за Next Time

https://www.youtube.com/watch?v=Rru48BfxmJ8

Боби Јосифовски(директорот на ("Златно славејче")Љупчо Протуѓеров(вујкото на Стефан и Мартин) за Next Time
[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=QrhiKvbO9T8[/youtube]

Има уште...ама толку за денес, одам да пијам Јазик:)

_________________
Next Time во Албум Ilovenexttime


Последната промена е направена од Леа на Саб Мај 02, 2009 12:27 am. Мислењето е променето 3 пати.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПет Мај 01, 2009 11:14 pm

Леа фала многу што се потруди, супер е клипот!

_________________
Next Time во Албум Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПет Мај 01, 2009 11:28 pm

Ништо, повелете и друг пат. Ама, не се ова:) Има уште неколку клипови, ама треба да ги ставам прво на YouTube

_________________
Next Time во Албум Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПет Мај 01, 2009 11:29 pm

Леа напиша:
Ништо, повелете и друг пат. Ама, не се ова:) Има уште неколку клипови, ама треба да ги ставам прво на YouTube
Да да знам :) Едвај чекам ;]

_________________
Next Time во Албум Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 9:37 am

Екстра. Фала многу! ;]

_________________
Next Time во Албум Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 1:03 pm

Fala lea super e
Вратете се на почетокот Go down
Te@

Te@

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 119
Поени : 4164
Репутација : 7
Registration date : 2009-04-27
Age : 26
Локација : Bitola

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 9:43 am

fala mnogu leaaaaa ..... =]
nika,nika ubava marika.... srcenca Аплаудирање

kolku bila ubava emisija ......abe najpoke gi sakam....:D:D:DD:
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 11:17 am

фала ти за клиповиве највеќе ;] Jee Jee

кошаркар кошаркар XDDDDDDDD
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 12:30 pm

Ништо, повелете и друг пат :) Ќе ги ставам и останатите деновивеНамигнува

_________________
Next Time во Албум Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Te@

Te@

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 119
Поени : 4164
Репутација : 7
Registration date : 2009-04-27
Age : 26
Локација : Bitola

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 12:34 pm

odvaj 4ekam uste nekoe klip4e da stavis :) .......... Jee
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4788
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 12:35 pm

Леа фала многу што се потруди, супер sе клипоvite
Вратете се на почетокот Go down
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4258
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 9:49 am

Neznam dali ste go videle ova ali ubavo e da go poglednete..od starite dobri vreminja :)

https://www.youtube.com/watch?v=fxA0q5JCDys
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4258
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 9:59 am

Prekrasna emisija...retko talentirani i prekrasni licnosti.. Намигнува Превртува очи


Последната промена е направена од soncence на Нед Ное 29, 2009 1:37 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 1:26 pm

Го имаме видено, сепак, фала за линкот Намигнува

_________________
Next Time во Албум Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4437
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeСре Мај 13, 2009 1:10 am

Еве го тоа клипче кога Јован збори за нив!

И кога ја пеат песната што ја краделе од вујко им кога биле мали! :D
Вратете се на почетокот Go down
BiLeNcE

BiLeNcE

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 12
Поени : 3953
Репутација : 0
Registration date : 2009-06-14
Age : 25
Локација : Stip

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeСре Јун 17, 2009 11:42 pm

Ej fala vi za klipovite, stvarno se extraaaa!!!


"Kosarkar, kosarkar jas ke bidam majko kosarkar...fudbaler fudbaler jas ke bidam majko fudbaler!!!"
Вратете се на почетокот Go down
http://muzicarki-withyou.piczo.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeСаб Ное 28, 2009 3:14 pm

NEXT TIME -Nemam ni glas(live)


_________________
Next Time во Албум Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Sponsored content
Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time во Албум
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum