Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
dori

dori

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 85
Поени : 4101
Репутација : 6
Registration date : 2009-04-26
Age : 24
Локација : Bitola

Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ   Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 8:46 pm

Ja snimav uboo se slusa ne e loso ... samo malu slikata e kako crno bela ... kazete kako da gi postavam na forumov ili da gi pratam na nekoj po msn ako saka neka gi postavi
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ   Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 8:24 am

dori напиша:
Ja snimav uboo se slusa ne e loso ... samo malu slikata e kako crno bela ... kazete kako da gi postavam na forumov ili da gi pratam na nekoj po msn ako saka neka gi postavi

Нема потреба. Снимавме и Јас и Леа и Елена... Така да, нема потреба да ни ги праќаш.
Во секој случај убаво што си снимала. ;]

_________________
Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
dori

dori

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 85
Поени : 4101
Репутација : 6
Registration date : 2009-04-26
Age : 24
Локација : Bitola

Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ   Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 11:46 pm

Oki :) ;]
Вратете се на почетокот Go down
metallica4ever

metallica4ever

Пол : Male
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 131
Поени : 4198
Репутација : 6
Registration date : 2009-05-03
Age : 27
Локација : Stip

Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ   Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 11:53 am

Dobra bese emisijata
Вратете се на почетокот Go down
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4354
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ   Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 11:07 pm

Album-ova mi bese najinteresna emiija do sega so bliznacive :)
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4696
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ   Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 I_icon_minitimeСре Мај 06, 2009 3:12 pm

Супер беше емисијата
мамо мамо јас сум најубав...
мамо мамо јас не се натпреварував Се смее
многу се слатки ме скинаа од смеење а посебно ми се свиѓаше песната на крај што ја пееа Музика
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ   Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 I_icon_minitimeСре Мај 06, 2009 4:21 pm

Стварно беше убава емисијата. И ми се свиѓа шо беше така малку и од семеен карактер :)

_________________
Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Sandra Najdanovska

Sandra Najdanovska

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 14
Поени : 3956
Репутација : 1
Registration date : 2009-06-24
Age : 23
Локација : Чек да видам само...

Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ   Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 I_icon_minitimeСре Јун 24, 2009 3:56 pm

Auuu...
Gledaf i Super beshee... Najtop:D
Bravo za Stefan i za Martin
Super bea!!! =] ;] :D cheers
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ   Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time во Зајди, зајди на Алфа ТВ
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum