Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time во Зајди Зајди

Go down 
АвторПорака
Elena^

Elena^

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 101
Поени : 4218
Репутација : 7
Registration date : 2009-03-28
Age : 30
Локација : Струга

Next Time во Зајди Зајди Empty
ПишувањеПредмет: Next Time во Зајди Зајди   Next Time во Зајди Зајди I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 3:12 pm

Next Time - Ja izlezi Gurgo (Live)


Zajdi, Zajdi - Next Time - Part2 - Caruso (Live)


Next Time - Zosto si me majko rodila (Live)


Zajdi, Zajdi - Next Time - Part3


Next Time - Nesto sto ke ostane (Live)


Next Time, Jovan, Ivan, Todor Jovanov i Vesna Pavlova - Jovano Jovanke
Вратете се на почетокот Go down
http://darkoilievski.forummk.com/index.htm
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Зајди Зајди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди Зајди   Next Time во Зајди Зајди I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 8:13 am

Супер. ФАла ти многу.

_________________
Next Time во Зајди Зајди Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Зајди Зајди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди Зајди   Next Time во Зајди Зајди I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 1:24 pm

Фала за видеата. Па..сега нека стојат овие, не мора да ги ставам и моите. Супер се :D

_________________
Next Time во Зајди Зајди Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
metallica4ever

metallica4ever

Пол : Male
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 131
Поени : 4201
Репутација : 6
Registration date : 2009-05-03
Age : 27
Локација : Stip

Next Time во Зајди Зајди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди Зајди   Next Time во Зајди Зајди I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 9:23 pm

Fala mnogu za videata stvarno vredat :)
Вратете се на почетокот Go down
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4357
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Next Time во Зајди Зајди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди Зајди   Next Time во Зајди Зајди I_icon_minitimeСаб Мај 09, 2009 12:43 pm

Интересна верзија на Нешто што ќе остане со виолина.. thumb up
Вратете се на почетокот Go down
metallica4ever

metallica4ever

Пол : Male
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 131
Поени : 4201
Репутација : 6
Registration date : 2009-05-03
Age : 27
Локација : Stip

Next Time во Зајди Зајди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди Зајди   Next Time во Зајди Зајди I_icon_minitimeСаб Мај 09, 2009 4:38 pm

Gi biva i za rock i za folk i za seeee
zakon se :)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time во Зајди Зајди Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Зајди Зајди   Next Time во Зајди Зајди I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time во Зајди Зајди
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum