Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Песните на Next Time на кумановски

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
??????
Гостин
avatar


Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeНед Мај 10, 2009 10:52 am

Simona* напиша:
Ахаа... бравос. Баш интересно. Се изнасмејав. Се смее Се смее Ај може јас и Леа ќе напишеме некој текст на охридски дијалект... lol!

Ejj super ke bide mozhe da pishete pozdravi :D
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 4945
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeНед Мај 10, 2009 4:50 pm

Хаха..добра ви е идејава. Ај ќе напишеме, па може и од другите градови некој да напише. Да се посмееме уште малку :)

_________________
Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
??????
Гостин
avatar


Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeНед Мај 10, 2009 6:30 pm

Super idea ajde fakajte se za rabota :D
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 5146
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 1:41 pm

Хахахахаха.Закоооооооооооооооооооооооон!! XD
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4098
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 39
Локација : Skopje

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 2:00 pm

lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
sandrulajka

sandrulajka

Пол : Female
Број на мислења : 82
Поени : 4012
Репутација : 6
Registration date : 2009-03-26

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 4:14 pm

хаха закон се :D
Вратете се на почетокот Go down
marija from mars

marija from mars

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 1
Поени : 3816
Репутација : 0
Registration date : 2009-05-11
Age : 25
Локација : skopje

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 4:34 pm

Haha zakoooon Бранчиња
Вратете се на почетокот Go down
Kristina
<3 Стефан <3
Kristina

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 79
Поени : 3968
Репутација : 0
Registration date : 2009-07-09
Age : 24
Локација : kumanovo

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeЧет Jул 09, 2009 8:02 pm

hehe cool ..... bravo Maco... :)Намигнува..... pozz
Вратете се на почетокот Go down
Viki

Viki

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 82
Поени : 3960
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-29
Age : 33
Локација : Skopje

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeЧет Jул 09, 2009 9:40 pm

Бранчиња
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4269
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 24
Локација : Skopje, Aerodrom

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПет Jул 10, 2009 7:45 pm

Zakon Бранчиња
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
zlatica

zlatica

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 14
Поени : 3769
Репутација : 0
Registration date : 2009-07-10
Age : 26
Локација : strumica

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 11:39 pm

heehehhehe pesnite na kumanovski se zakon
Вратете се на почетокот Go down
Simona:)

Simona:)

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 12
Поени : 3585
Репутација : 0
Registration date : 2010-01-11
Age : 26
Локација : Kumanovo

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Јан 11, 2010 1:03 am

...НоКоммент... ТхеБест... Песните на Next Time на кумановски - Page 2 485240
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Песните на Next Time на кумановски
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum