Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Ваши клипови за Next Time

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4477
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 22
Локација : Paradise

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 11:12 pm

Оваа тема е за видеа кои ги имате вие направено. ;] Доколку модераторите мислат дека не е потребна темава нека ја тргнат-не се лутам Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4477
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 22
Локација : Paradise

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 11:15 pmWe are the Champions! cheers
се надевам ви се допаѓа OK


Последната промена е направена од Sofija на Вто Мај 12, 2009 4:12 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
??????
Гостин
avatar


Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeВто Мај 12, 2009 8:34 am

Супер е темата јас имам од цд-то за сите песни ама пошто некој ме беше претекол и ги ставил на ју тјуб песните не сакав да се повторувам можеби наскоро ке направам некое ако најдам добар програм :D
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5219
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeВто Мај 12, 2009 4:43 pm

Sofija напиша:


We are the Champions! cheers
се надевам ви се допаѓа OK

Супер е. Браво

_________________
Ваши клипови за Next Time Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4463
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 24
Локација : Bitola

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeВто Мај 12, 2009 5:36 pm

Софија БРАВО!! Видеото е супер.Одлична музика си избрала и навистина We are the Champions!
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 4886
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeВто Мај 12, 2009 11:07 pm

Еј навистина е добро ова и стварно го заслужуваат Панк

_________________
Ваши клипови за Next Time Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4441
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeВто Мај 12, 2009 11:26 pm

Супер е !!
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4477
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 22
Локација : Paradise

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeЧет Мај 14, 2009 1:10 pm


Фала за пофалбите па Шампиони се навистина ставете и вие некое ако имате ;]Коа е направено со љубов - се се може! Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 4886
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeСре Мај 20, 2009 3:13 pm

Да, не дојде до недоразбирање...клипов е на Soncence :) Браво за неа thumbsup


_________________
Ваши клипови за Next Time Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4477
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 22
Локација : Paradise

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeСре Мај 20, 2009 4:00 pm

Одлично направено секоја чест! cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5219
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeСре Мај 20, 2009 4:48 pm

Убаво

_________________
Ваши клипови за Next Time Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4569
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeСре Мај 20, 2009 7:02 pm

bas e super
Вратете се на почетокот Go down
teodora
a.K.a. ШмЕцка x3 hIm
teodora

Пол : Female
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 219
Поени : 4066
Репутација : 5
Registration date : 2009-04-04
Age : 25
Локација : *Битола

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeСре Мај 20, 2009 7:34 pm

ej dali ke mozi da stavam video kaj so sestra mi pej(ako uspeam da ja razubedam) oti jas sum DUPKA za peenje i sli. ako uspeam da aj razubedam i ako mi se ostvari zamislata ke bidi mn smesno ama i interesno:)
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeЧет Мај 21, 2009 9:39 am

Pa mozhe jas mislam;)
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 5087
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeЧет Мај 21, 2009 11:37 am

teodora напиша:
ej dali ke mozi da stavam video kaj so sestra mi pej(ako uspeam da ja razubedam) oti jas sum DUPKA za peenje i sli. ako uspeam da aj razubedam i ako mi se ostvari zamislata ke bidi mn smesno ama i interesno:)
Има тема и за тоа ако ја убедиш стави. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
teodora
a.K.a. ШмЕцка x3 hIm
teodora

Пол : Female
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 219
Поени : 4066
Репутација : 5
Registration date : 2009-04-04
Age : 25
Локација : *Битола

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeЧет Мај 21, 2009 11:54 am

lele odvaj ja razubediv pocna cupeto da me ucenva da gi nozi moite alista ama ke bidni biznisot najkasno do sabota ke go stavam videoto:)
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 4886
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeЧет Мај 21, 2009 4:13 pm

Хаха..ај ќе се договорите Намигнува Инаку, секако дека може. :)

_________________
Ваши клипови за Next Time Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5219
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeПон Мај 25, 2009 2:08 pm

Еве едно мое видео:


_________________
Ваши клипови за Next Time Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4208
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeПон Мај 25, 2009 2:24 pm

Simona* напиша:
Еве едно мое видео:


Многу ми се свиѓа...Браво Симона cheers ...али како ја пеат песнва Вљубен thumbsupИнаку ќе заборавев браво и за Софија и за сонценце клиповите се супер thumb up Аплаудирање
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4463
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 24
Локација : Bitola

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeПон Мај 25, 2009 5:04 pm

Super e videoto Simona,mislam go imam negde porano videno..da ne go imas staveno na net? Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4441
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeПон Мај 25, 2009 5:26 pm

Супер е браво cheers
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 4886
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeВто Мај 26, 2009 1:22 pm

zorica напиша:
Super e videoto Simona,mislam go imam negde porano videno..da ne go imas staveno na net? Намигнува

Видеото го има на нашиот канал на YouTube.

_________________
Ваши клипови за Next Time Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4463
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 24
Локација : Bitola

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeВто Мај 26, 2009 5:13 pm

зато ми било познато мене..сепак супеерр ее:D
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 5087
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 6:32 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
??????
Гостин
avatar


Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 7:07 pm

СупеР!! И сликата на почеток од мене си ја земалаЈазик се шалам бравос
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ваши клипови за Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ваши клипови за Next Time
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum