Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Ваши клипови за Next Time

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
angelaparket

angelaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 54
Поени : 3823
Репутација : 7
Registration date : 2009-05-16
Age : 23
Локација : Ћуприја,Србија

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 10:15 pm

добар видео си направила..браво за тебе..имаш један + од мене :)
Вратете се на почетокот Go down
http://parketifanclub.forummk.com/forum.htm
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4569
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 06, 2009 7:30 am

СупеР!!
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4441
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 06, 2009 8:15 am

Super :)
Вратете се на почетокот Go down
Ane

Ane

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 31
Поени : 3878
Репутација : 8
Registration date : 2009-03-21
Age : 29
Локација : Skopje

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 06, 2009 2:59 pm

Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/Aneta.Toceva
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5219
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 11, 2009 3:03 pm

Еве нешто најново made by me... :)


_________________
Ваши клипови за Next Time - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
dori

dori

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 85
Поени : 3882
Репутација : 6
Registration date : 2009-04-26
Age : 23
Локација : Bitola

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 11, 2009 3:17 pm

mn e uboo videovo ... cheers
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4463
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 24
Локација : Bitola

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 11, 2009 4:16 pm

видеотоо е 5..
браво Симона thumb up:D
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4441
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 11, 2009 4:40 pm

Super e videoto za sleden pat bravo Simona :)
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4569
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 11, 2009 7:07 pm

СупеР!
Вратете се на почетокот Go down
BiLeNcE

BiLeNcE

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 12
Поени : 3734
Репутација : 0
Registration date : 2009-06-14
Age : 25
Локација : Stip

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeСре Јун 17, 2009 11:03 pm

Super se videata...prodolzite takaaa... НамигнуваI (L) Next Time...foreverrrrrr
Вратете се на почетокот Go down
http://muzicarki-withyou.piczo.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 5087
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 21, 2009 3:49 pm


Eве нешто од мене за лепотанот Стефче. Вљубен Вљубен Вљубен Вљубен Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4463
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 24
Локација : Bitola

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 21, 2009 6:02 pm

Видеото Маца ти е најсуперр...:D
бравоооо Панк и музиката си ја погодила..хеххх
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4441
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 21, 2009 6:30 pm

super e maco bravoo
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 5087
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 22, 2009 10:09 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 5087
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 22, 2009 10:10 pm

macaparket напиша:
Не е нешто најдобро ама се надевам дека ќе ви се допадне. ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4441
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeВто Јун 23, 2009 9:15 am

Super e maco
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4569
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeВто Јун 23, 2009 10:51 am

Super
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 5087
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 12, 2009 7:54 pm


Ова е специјално од мене за Маци!
Да не биде ко расположените за кое зборевме на МСН!


Последната промена е направена од macaparket на Пон Jул 13, 2009 11:04 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4210
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 24
Локација : Skopje, Aerodrom

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 12, 2009 8:55 pm

Super ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4477
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 22
Локација : Paradise

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeЧет Jул 16, 2009 2:34 am

Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4210
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 24
Локација : Skopje, Aerodrom

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeЧет Jул 16, 2009 11:03 am

Super e ;] inace da ne e ko sonce po dozd sto doaga :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4569
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeЧет Jул 16, 2009 5:42 pm

Super e
Вратете се на почетокот Go down
..MarFan..

..MarFan..

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 12
Поени : 3747
Репутација : 9
Registration date : 2009-06-27
Age : 27
Локација : Latvia

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeНед Aвг 09, 2009 7:39 pm

well, this is my drawing's ''making of'' video.. Аплаудирање


fave fun.. ха, ха
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4210
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 24
Локација : Skopje, Aerodrom

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeНед Aвг 09, 2009 7:49 pm

The video is soooo great Аплаудирање
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5219
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 6:03 pm

Новиот сингл на Некст Тајм - Кога лажеш каде гледаш:

_________________
Ваши клипови за Next Time - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Sponsored content
Ваши клипови за Next Time - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ваши клипови за Next Time
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | Music | Rock, Punk, Alternative | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum