Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ваши клипови за Next Time

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 6:10 pm

Super e pesnava Ваши клипови за Next Time - Page 3 273356
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
teodora
a.K.a. ШмЕцка x3 hIm
teodora

Пол : Female
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 219
Поени : 4290
Репутација : 5
Registration date : 2009-04-04
Age : 26
Локација : *Битола

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 6:17 pm

Ja obozavam pesnata !!!!
Dali gi gledavte na Tv denes ? lele kolku najslatki bea!!!
(samo nezz na koja tv )
Вратете се на почетокот Go down
Ole
<3 Next Time!
Ole

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 149
Поени : 4315
Репутација : 32
Registration date : 2009-05-17
Age : 30
Локација : Струга,Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 6:47 pm

Прекрасна e песнава, браво за Стефан и Мартин, дефинитивно ќе биде голем хит! Ваши клипови за Next Time - Page 3 861476
Вратете се на почетокот Go down
Tin4eeeee
<3 Next Time!
Tin4eeeee

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 37
Поени : 4047
Репутација : 5
Registration date : 2009-05-18
Age : 24
Локација : Skopje

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 7:12 pm

Преубава е песнава Ваши клипови за Next Time - Page 3 861476 Ваши клипови за Next Time - Page 3 663944 Ваши клипови за Next Time - Page 3 663944 Ваши клипови за Next Time - Page 3 663944
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 9:24 pm

Napishav na youtube so mislam! :)
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5443
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 10:23 pm

macylovesyou напиша:
Napishav na youtube so mislam! :)

И за еден друг клип го имаш кажано истиот коментар, ама се заборават... то е. Ветувам нареден пат нема да се повтори истата грешка. Се смее ;]

_________________
Ваши клипови за Next Time - Page 3 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4359
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 11:04 pm

Одлично..у нивен фазон.. Ваши клипови за Next Time - Page 3 260302
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5443
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeСаб Ное 28, 2009 3:09 pm

Во описот на видеото е кажано тоа што треба да се каже:


_________________
Ваши клипови за Next Time - Page 3 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Ane

Ane

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 31
Поени : 4102
Репутација : 8
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeЧет Дек 10, 2009 12:40 am

Видео за новата песна Декември made by me Ваши клипови за Next Time - Page 3 485240

https://www.youtube.com/watch?v=1-B1VEGZY8I
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/Aneta.Toceva
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4945
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeСаб Дек 12, 2009 3:14 pm

Еве едно видео...не го правев јас туку една моја другарка, и ми е многу симпатично!

_________________
Ваши клипови за Next Time - Page 3 Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Mimi_NEXT TIME

Mimi_NEXT TIME

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 74
Поени : 4097
Репутација : 3
Registration date : 2009-04-12
Age : 24
Локација : skopje

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 15, 2009 3:54 pm

ej iam edno prashanje...za toa videoto Proud to be Next Time fan na kraj koja ke pesnata nemozam da ja najdam na you tube ili negde ako moze da mi ja kazete...fala..
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4428
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 15, 2009 7:08 pm

Јас не знам која е песната али премногу ми се допаѓа старно дај кажете како се вика песната и од кого е?
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5443
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 15, 2009 8:20 pm

Песната се вика All the time in the world... Тоа е необјавена песна на Whitesnake, ја свиреа Некст Тајм на изборот на песна за детски евросонг.

_________________
Ваши клипови за Next Time - Page 3 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4428
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 15, 2009 8:36 pm

Ахам Ок...Фала Симона! Ваши клипови за Next Time - Page 3 485240
Инаку ја имам слушнато кај што е пејат Некст Тајм стварно се супер!
Вратете се на почетокот Go down
Mimi_NEXT TIME

Mimi_NEXT TIME

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 74
Поени : 4097
Репутација : 3
Registration date : 2009-04-12
Age : 24
Локација : skopje

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 15, 2009 11:11 pm

ja znam deka e taa..ja poznav ali kaj da ja najdamm na you tube ja nema ili ja sum glupa nemozam da ja najdam...:D ako mozete pishete...
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4428
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 6:28 am

Мими остави ми Мсн или скајп ќе ти ја пратам ја имам во копмијутер.позз! Ваши клипови за Next Time - Page 3 683645
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5443
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 8:56 am

Mimi_NEXT TIME напиша:
ja znam deka e taa..ja poznav ali kaj da ja najdamm na you tube ja nema ili ja sum glupa nemozam da ja najdam...:D ako mozete pishete...

Zor4e напиша:
Мими остави ми Мсн или скајп ќе ти ја пратам ја имам во копмијутер.позз! Ваши клипови за Next Time - Page 3 683645

Ете Зорче ќе ти ја прати.

_________________
Ваши клипови за Next Time - Page 3 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Mimi_NEXT TIME

Mimi_NEXT TIME

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 74
Поени : 4097
Репутација : 3
Registration date : 2009-04-12
Age : 24
Локација : skopje

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 2:22 pm

ok ok e..falaaa ja najdov na youtube! :D fala viiii
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4428
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeСре Дек 16, 2009 2:35 pm

Ништо мими повели и друг пат!ама ако сакаш остави скајп ќе ти ја пратам! Ваши клипови за Next Time - Page 3 861476
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5110
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 18, 2009 7:15 pm

Еве што направи Мери..Браво за неа, прекрасно осмислено и добро реализирано.. Јас мислам дека видеово е полн погодок, баш ни требаше нешто вакво да се потсетиме на се досега.. Ваши клипови за Next Time - Page 3 753968 Бравооо.. Ваши клипови за Next Time - Page 3 858952


_________________
Ваши клипови за Next Time - Page 3 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4428
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 18, 2009 7:54 pm

Прекрасно е видеово!Не потсеќа на сите убави моменти!Браво Мери Ваши клипови за Next Time - Page 3 485240
Вратете се на почетокот Go down
sandrulajka

sandrulajka

Пол : Female
Број на мислења : 82
Поени : 4177
Репутација : 6
Registration date : 2009-03-26

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeСаб Дек 19, 2009 11:26 am

Видеово е прекрасно!!! Браво Мери... супер е Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4263
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeСаб Дек 19, 2009 6:58 pm

Ваши клипови за Next Time - Page 3 569595
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5310
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeЧет Јун 03, 2010 6:34 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4421
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitimeПет Јун 04, 2010 4:15 pm

Bravo Maca!Mi se sviga klipov Ваши клипови за Next Time - Page 3 485240
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ваши клипови за Next Time - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши клипови за Next Time   Ваши клипови за Next Time - Page 3 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ваши клипови за Next Time
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | Music | Rock, Punk, Alternative | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum