Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Bаши избедби на песните на Next Time

Go down 
АвторПорака
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5308
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Bаши избедби на песните на Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Bаши избедби на песните на Next Time   Bаши избедби на песните на Next Time I_icon_minitimeВто Мај 12, 2009 6:08 pm

Ајде ставете тука ако имате јас наскоро ќе се снимам и ќе ставам една мојаа. Панк ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
*rock_star*

*rock_star*

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 161
Поени : 4203
Репутација : 4
Registration date : 2009-04-30
Age : 28
Локација : Veles, Macedonia

Bаши избедби на песните на Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Bаши избедби на песните на Next Time   Bаши избедби на песните на Next Time I_icon_minitimeВто Мај 12, 2009 6:11 pm

ако направам нешто набрзо....ќе ставам Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/inbox/updates.php#/profile.php?id=138975
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5308
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Bаши избедби на песните на Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Bаши избедби на песните на Next Time   Bаши избедби на песните на Next Time I_icon_minitimeЧет Мај 14, 2009 2:02 pm


Не е нешто посебно...бидејќи ми зеза гласот на компјутерот и морав да брзам да го напраам пред да ми го снема. Тажен
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
??????
Гостин
avatar


Bаши избедби на песните на Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Bаши избедби на песните на Next Time   Bаши избедби на песните на Next Time I_icon_minitimeПон Мај 18, 2009 10:38 am

Hihi top Maco samo ja falam u pozadina so gitara:P i btw vo visokite tonovi malce ti fali nvm imash talent Cool
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5308
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Bаши избедби на песните на Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Bаши избедби на песните на Next Time   Bаши избедби на песните на Next Time I_icon_minitimeПон Мај 18, 2009 2:22 pm

Знам знам... XD
Би ја фатила и ја на гитара ама ми фали еден акорд не го знам а и нема да се слушам =P
Иначе данке. бакнеж
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Sponsored content
Bаши избедби на песните на Next Time Empty
ПишувањеПредмет: Re: Bаши избедби на песните на Next Time   Bаши избедби на песните на Next Time I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Bаши избедби на песните на Next Time
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum