Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво!

Go down 
АвторПорака
Elena^

Elena^

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 101
Поени : 4218
Репутација : 7
Registration date : 2009-03-28
Age : 30
Локација : Струга

Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! Empty
ПишувањеПредмет: Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво!   Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! I_icon_minitimeСаб Мај 16, 2009 2:23 pm

Евровизија им даде шамар на неодоливите Мартин и Стефан со тоа што не влегоа во финалето. Сите очекувавме добро да се пласираме но очигледно нефер условите на игра како и проблемите на нашата држава со јужниот сосед дојде до одбивање за нашите представници и секако тоа резултираше со помал број на гласови.
Next Time важат за неодоливa и талентирана група која својата слава ја стекнува преку ноќ поради предобро прифаќањето на публиката. Момците покажаа дека не им е потребно еден тон шминка и десетици стилисти за да станат атрактивни туку реални, искрени и природни се појавија на сцената, такви и денес се Некст Тајм. Пријатни за друштво и фини дечки што публиката ги обожава, но покрај шамарот на евровизија, обожавателите ги пречекуваат со прегратна и големо БРАВО! затоа што дечките си ја завршиа својата работа како што требаше.Нема да бидеме скромни, огромно БРАВО! имаат и од нас затоа што тоа беа најубавите 3 минути во првата полуфинална вечер и уживање во прекрасната песна, секако испеана на македонски јазик.

Ве оставаме да уживате во хитовите на Некст Тајм и не заборавајте нивната кариера штотуку почна.

http://faci.konzuli.com/novosti/43-if/61-samarevronext.html


Последната промена е направена од Elena^ на Саб Мај 16, 2009 6:06 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://darkoilievski.forummk.com/index.htm
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво!   Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! I_icon_minitimeСаб Мај 16, 2009 2:54 pm

Elena^ напиша:
Евровизија им даде шамар на неодоливите Мартин и Стефан со тоа што не влегоа во финалето. Сите очекувавме добро да се пласираме но очигледно нефер условите на игра како и проблемите на нашата држава со јужниот сосед дојде до одбивање за нашите представници и секако тоа резултираше со помал број на гласови.
Next Time важат за неодоливa и талентирана група која својата слава ја стекнува преку ноќ поради предобро прифаќањето на публиката. Момците покажаа дека не им е потребно еден тон шминка и десетици стилисти за да станат атрактивни туку реални, искрени и природни се појавија на сцената, такви и денес се Некст Тајм. Пријатни за друштво и фини дечки што публиката ги обожава, но покрај шамарот на евровизија, обожавателите ги пречекуваат со прегратна и големо БРАВО! затоа што дечките си ја завршиа својата работа како што требаше.Нема да бидеме скромни, огромно БРАВО! имаат и од нас затоа што тоа беа најубавите 3 минути во првата полуфинална вечер и уживање во прекрасната песна, секако испеана на македонски јазик.

Ве оставаме да уживате во хитовите на Некст Тајм и не заборавајте нивната кариера штотуку почна.

Ќе те замолам да напишеш од каде ја копираше содржината погоре.

_________________
Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
??????
Гостин
avatar


Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво!   Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! I_icon_minitimeСаб Мај 16, 2009 4:13 pm

Taka si e samo od kade e ovaa?
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4699
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво!   Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! I_icon_minitimeСаб Мај 16, 2009 5:01 pm

Никогаш нема да им свртиме грб што и да направат а инку Елена ти го пишуваше или?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Elena^

Elena^

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 101
Поени : 4218
Репутација : 7
Registration date : 2009-03-28
Age : 30
Локација : Струга

Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво!   Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! I_icon_minitimeСаб Мај 16, 2009 6:06 pm

Еве напишав сум заборавила прееска пошо набрзина го поставив :)
Вратете се на почетокот Go down
http://darkoilievski.forummk.com/index.htm
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво!   Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! I_icon_minitimeСаб Мај 16, 2009 6:53 pm

Sekako deka se za ogmormo BRAVO..Veruvame vo NT i nivnata kariera i im posakuvame golem uspeh vo natamosnata kariera!!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво!   Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Евровизија со шамар за Next Time, обожавателите со Браво!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum