Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Милион

Go down 
АвторПорака
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 4827
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Милион Empty
ПишувањеПредмет: Милион   Милион I_icon_minitimeНед Мар 22, 2009 2:54 pm

Милион


Се она што сум посакувал,
она на што сум се надевал.
Се што сум можел, се што ми треба
го добивам.

Илјада очи ме гледаат,
раширени раце ме чекаат.
Насмеани лица пеат со мене
во еден глас.

Можам милион сни јас да сочувам,
можам милион срца да украдам,
но само срцево, знај за тебе го
чувам.

И милион песни да испеам,
можам милион бакнежи да испратам,
но само срцево, знај за тебе го
чувам.


Се она што сум посакувал,
она на што сум се надевал.
Се што сум можел, се што ми треба
го добивам.

Илјада очи ме гледаат,
раширени раце ме чекаат.
Но, не сум при себе
кога те нема, кога те барам,
страшно ми требаш.


Можам милион сни јас да сочувам,
можам милион срца да украдам,
но само срцево, знај за тебе го
чувам.

И милион песни да испеам,
можам милион бакнежи да испратам,
но само срцево, знај за тебе го
чувам.


Последната промена е направена од Леа на Нед Мај 10, 2009 6:19 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4382
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Милион   Милион I_icon_minitimeПет Апр 17, 2009 5:43 pm

Супер песна :D
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4510
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : STIP

Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Милион   Милион I_icon_minitimeПет Апр 17, 2009 6:16 pm

SUPER E PENATA MISLAM SITE NIVNI PENI SE SUPER SAKAM GIIIIIIIIIIIIII
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Милион   Милион I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 8:35 pm

Како и сите други така и оваа е најубава :D
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Милион   Милион I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Милион
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum