Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 X'S - Биди

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4326
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 22
Локација : Paradise

ПишувањеПредмет: X'S - Биди   Чет Јун 04, 2009 11:20 pm
Неам зборови еве уште една одлична песна....ептен им биле закон песниве бе! Панк
Цени го денот осмели се да паднеш!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
dori

dori

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 85
Поени : 3731
Репутација : 6
Registration date : 2009-04-26
Age : 23
Локација : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Чет Јун 04, 2009 11:26 pm

lej me pretrica ja duri mislev kako da napisam gore .. izvinete za duplo sto e kazete kako mozam da go izbrisam ..
inaku videoto e super i pesnata e mn ubaa
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4326
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 22
Локација : Paradise

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Чет Јун 04, 2009 11:40 pm


Х'Ѕ - Биди

Излези од оковите на просечноста
Цеди го денот осмели се да паднеш!


Излези од оковите на просечноста
Цеди го денот осмели се да паднеш!


Играј до крај додека не заболи
Играј да победиш и да дадеш се!


Биди глув за бајати моралисти
Биди слеп за евтини музи
Живеј јако направи масакар
Биди главен актер на уличниот спектакл!


Они мислат дека е доволен знак
Кога живееш во стилот
многу сум јак!


Зграпчи ја својата фарса
плукни и во очи
за*би ја просечноста
и ништо не те кочи!Биди глув за бајати моралисти
Биди слеп за евтини музи
Живеј јако направи масакар
Биди главен актер на уличниот спектакл!Не ги издавај својте сништа
не се колебај......
Нема време за уште еден живот
Нема време за друга иднина!


Биди глув за бајати моралисти
Биди слеп за евтини музи
Живеј јако направи масакар
Биди главен актер на уличниот спектакл!


Биди глув за бајати моралисти
Биди слеп за евтини музи
Живеј јако направи масакар
Биди главен актер на уличниот спектакл!

Бидии....биди...биди.......
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4326
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 22
Локација : Paradise

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Чет Јун 04, 2009 11:41 pm

А за ова што искочи дупло модераторите мислам дека можат да го избришат или да ја заклучат темата...или грешам? Не знам
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 3984
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 29
Локација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Чет Јун 04, 2009 11:41 pm

Ејјјјј..јако многу,јако нема што..песнава е гром..дефинитивно им одговара ваков звук..се надевам ќе се вратат на ваков тип на песни..одлично!! thumb up thumb up
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4057
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 22
Локација : Велес

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 10:30 am

Колку ми се свиѓа песнава thumb up ....ауу...Бравос колку им биле добри песниве Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 4936
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 10:34 am

Баш е топ.Иако Никогаш повеќе ми се допаѓа. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4046
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 10:39 am

Lele nemam zborovi pesnava e preubava Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
Te@

Te@

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 119
Поени : 3794
Репутација : 7
Registration date : 2009-04-27
Age : 25
Локација : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 10:52 am

mnogu zakon pesna ..... bas ona jakooo e Панк
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4418
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : STIP

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 10:57 am

videoto e super i pesnata e mn ubava
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 11:30 am

Аааааа екстра ее! И видеото е законнн! и сега би требало вакво нешто да свират Панк


Последната промена е направена од macylovesyou на Сре Jул 15, 2009 11:06 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 4936
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 12:02 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
??????
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 12:04 pm

Oooo sweety tnxx:*
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4057
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 22
Локација : Велес

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 12:05 pm

Фала ти највеќе за download-ов thumb up ...Баш сега сакав да оставам пост дали има некој download за песнава...али ме превари...во секој случај фала ти највеќе =))
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 4936
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 12:05 pm

Ништо дечки се за вас. бакнеж
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 190
Поени : 3820
Репутација : 14
Registration date : 2009-05-16
Age : 25
Локација : Canada

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 12:51 pm

Мацо Господ здравје да ти даде :D
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4067
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 87
Локација : New York

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 1:54 pm

Топ си е песнава само Мартин не пее Намигнува во Никогаш и Мартин пее!!
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 4936
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 05, 2009 1:55 pm

Хахахаха.Ништоооооо беееееее луѓеееееее. XD
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
macky
<3 Martin
macky

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 112
Поени : 3776
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-27
Age : 26
Локација : Струмица

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Саб Јун 06, 2009 7:27 pm

еее навистина закон е песнатааа :) Панк
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4290
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Саб Јун 06, 2009 7:34 pm

Najsuper e pesnava fala ti maco mnoguuu :D
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5068
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Саб Јун 06, 2009 9:04 pm

Прекрасна песна, иако Никогаш повеќе ми се свиѓа... Не знам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 3692
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 46
Локација : MADZARI-SKOPJE

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Саб Јун 06, 2009 11:50 pm

Top e pesnava ama i mene poveke mi se dopaga NIKOGAS.T.E.se sto ke izleze od niv e perfektno.
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4418
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : STIP

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Нед Јун 07, 2009 10:53 am

Топ е песнава
Вратете се на почетокот Go down
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 3845
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 23
Локација : prilep

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Нед Јун 07, 2009 3:10 pm

Simona* напиша:
Прекрасна песна, иако Никогаш повеќе ми се свиѓа... Не знам
dada i mene nikogas poveke mi se sviga ama sepak super pesni4e
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4418
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : STIP

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Нед Јун 07, 2009 3:33 pm

i mene nikogas poveke mi se sviga
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   

Вратете се на почетокот Go down
 
X'S - Биди
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum