Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 X'S - Биди

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Natali ohrid
<3 Next Time!
avatar

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4186
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Нед Јун 07, 2009 5:16 pm

milena smileska напиша:
i mene nikogas poveke mi se sviga
;]
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4314
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : STIP

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Нед Јун 07, 2009 5:22 pm

Панк
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4222
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 22
Локација : Paradise

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Нед Јун 07, 2009 5:53 pm

Мене искрено оваа повеќе ми се свиѓа ама и никогаш ми е ептеен убава!
Панк
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
zorica
x3 Некст Тајм (:
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4208
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 23
Локација : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Нед Јун 07, 2009 10:53 pm

Песната е супеееер...Па и видеото колку е јако..Не можам да престанам да ја слушам... :DПанк
Вратете се на почетокот Go down
Ana-Marija
Модератор
Модератор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 190
Поени : 3716
Репутација : 14
Registration date : 2009-05-16
Age : 25
Локација : Canada

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пон Јун 08, 2009 1:42 am

Sofija напиша:
Мене искрено оваа повеќе ми се свиѓа ама и никогаш ми е ептеен убава!
Панк

И мене Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
Urban

avatar

Пол : Male
Број на мислења : 84
Поени : 3664
Репутација : 31
Registration date : 2009-04-01
Локација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Вто Јун 09, 2009 9:06 pm

Eeee ova se bara!! Ovakvi stvari definitivno treba da snimaat u idnina!! Pesnava e grom!! Svaka cast!!
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4208
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 23
Локација : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Сре Јун 10, 2009 12:06 am

Urban
Eeee ova se bara!! Ovakvi stvari definitivno treba da snimaat u idnina!! Pesnava e grom!! Svaka cast!!

;]thumb up
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 3955
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 23
Локација : Skopje, Aerodrom

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Сре Јун 10, 2009 12:20 pm

Закон е песнава Панк :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Ole
<3 Next Time!
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 149
Поени : 3836
Репутација : 32
Registration date : 2009-05-17
Age : 29
Локација : Струга,Македонија

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Чет Јун 11, 2009 2:15 pm

Zakon e pesnavaaa definitivno :D Панк


Последната промена е направена од Ole на Пет Aвг 07, 2009 11:18 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Ramona

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 29
Поени : 3529
Репутација : -2
Registration date : 2009-05-27
Age : 28
Локација : Сергијев Посад, Русија

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Чет Јун 11, 2009 10:35 pm

Sofija напиша:
Мене искрено оваа повеќе ми се свиѓа ама и никогаш ми е ептеен убава!
Панк
+1 :)
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/dasha.syrkova
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4314
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : STIP

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Пет Јун 12, 2009 11:17 am

Zakon e pesnava
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 4631
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Саб Јун 13, 2009 1:50 pm

Јас имав проблем со компјутерот и дури сега ја спуштив песната и веднаш ја слушнав. Стварно е добра, ептен ми се свиѓа Намигнува Панк

_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Kristina
<3 Стефан <3
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 79
Поени : 3654
Репутација : 0
Registration date : 2009-07-09
Age : 23
Локација : kumanovo

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Вто Jул 14, 2009 9:14 pm

Jaka e pesnava, najubava eee, mnogu mi se sviga, a i videoto isto taka Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
Tiana :]

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 19
Поени : 3300
Репутација : -4
Registration date : 2009-12-30
Age : 22
Локација : skopje

ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   Нед Jул 18, 2010 11:46 am

Likee...Momcive se Legendii :) Pesnive od X'S bash im se jakii...Gi obozavamm <3 NEXT TIME
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   

Вратете се на почетокот Go down
 
X'S - Биди
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Sosblog
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum