Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next time - Разно

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
??????
Гостин
avatar


Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeПон Јун 08, 2009 2:27 pm

Пошто не знам како да го ставам а го видов на фејсбук еве линк погледнете:
https://www.facebook.com/video/video.php?v=1070571242671&subj=1369543535

Овде Елвир ќе му кажуе нешто демек:

https://www.facebook.com/video/video.php?v=1156458998747&ref=nf

И оваа:
https://www.facebook.com/video/video.php?v=1156465758916&ref=nf

И толку се.. поздрав
Вратете се на почетокот Go down
sandrulajka

sandrulajka

Пол : Female
Број на мислења : 82
Поени : 4177
Репутација : 6
Registration date : 2009-03-26

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeПон Јун 08, 2009 4:36 pm

леле еееј човек кај си ги нашла хаха....
фала ти најмногуу
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeПон Јун 08, 2009 5:17 pm

Нема проблем.. иначе Маци - интернет детеЈазик, брзиот фан на Некст тајм како беше то..
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4665
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeПон Јун 08, 2009 5:45 pm

Fala macy super se :)
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeПон Јун 08, 2009 5:47 pm

lol :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
macky
<3 Martin
macky

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 112
Поени : 4151
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-27
Age : 27
Локација : Струмица

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeПон Јун 08, 2009 7:23 pm

xaaxax закон се :) и фала Маци
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4432
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeПон Јун 08, 2009 10:06 pm

хаха Елвир ќе му кажуе ха, ха ...Сепак супер си ја пее песнава Вљубен Браос за клипчињава thumb up
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5443
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeВто Јун 09, 2009 11:32 am

LoL! Шо знајт Елвир да му кажит... хахаха Се смее

_________________
Next time - Разно Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
??????
Гостин
avatar


Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeВто Јун 09, 2009 12:56 pm

Абе ајде.. он сака по на поп да му удара ама си знае Стефче точно како треба да се испее..:)
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4793
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeВто Јун 09, 2009 1:21 pm

фала Маци закон се
Вратете се на почетокот Go down
BiLeNcE

BiLeNcE

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 12
Поени : 3958
Репутација : 0
Registration date : 2009-06-14
Age : 25
Локација : Stip

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeСре Јун 17, 2009 11:25 pm

Soncaaaa...gi sakam najmnoguuuu!!!!!!!!!! Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
http://muzicarki-withyou.piczo.com
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4442
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 12:25 am

Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4687
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 12:49 am

лелее на ова видео се пресмејв...Стефан мн. добро игра фудбал..thumbsup бравоо..
''па кажи мартин и стефан, алоооооо''.. -> хаххххааааааххааа
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4442
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 12:55 am

Беа интересни пошо Стефан носеше венче на глава а на Мартин косата му беше фатеана како на сликата за матура шо е сликан CooL1 А другар ми е најјак пошо ги поштуе Некст Тајм
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4687
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 12:58 am

Лелее да..јас дури сега го забележав Стефан со венчето..хаххаа
ако ако,му стои... :Dthumb up
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4421
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 12:23 pm

A oni tuka treniraat nesto ili samo za rekreacija igraat?I vo kolku saat e ova zaso mi se gleda dosta temno Не знам
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 1:16 pm

hehe :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 1:25 pm

За рекреација играат Мартин рече секој четврток :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Mimi_NEXT TIME

Mimi_NEXT TIME

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 74
Поени : 4097
Репутација : 3
Registration date : 2009-04-12
Age : 24
Локација : skopje

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 1:41 pm

aj kazete mi u kolku saat e ova????
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 1:48 pm

Па вечерно време е колку саат незнам Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
??????
Гостин
avatar


Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 2:38 pm

И секој четврток?
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 2:41 pm

Да :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
??????
Гостин
avatar


Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 5:41 pm

ДА СТЕ СНИМАЛЕ КОЈ КЕ ОДИИИ! и поздравете ги од нас
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4442
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 5:42 pm

Еве јас ке идам сигурно па ке снимам нешто !! :D
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 5:43 pm

Незнаеме дали ке играат пак на исто место ама за секој случај бидете таму ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Sponsored content
Next time - Разно Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next time - Разно
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum