Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next time - Разно

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4442
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 5:48 pm

На тој другарот шо вика на видеото абе Мартин и Стефан алоо сестра му е другарка со Мартин и Стефан и баш тогаш коа бев во четвртокот и она беше и збореше со нив и и кажаа дека секој четврток у Кочо играат фудбал!
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 5:49 pm

Super togas :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4665
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 6:41 pm

Ako odete pozdravete gi od nas slikajte snimajte i ubavo da si pominete
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5310
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 7:08 pm

Ајде јас може ќе одам кај нив сега ко ќе одам во аеродром. :D :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 7:09 pm

kaj niv?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5310
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 7:10 pm

Jас одам на гости кај една братучедка на мајка ми ама они живеат во близина и она се знаела со нив така да ќе ја терам да ја носи. Се смее Се смее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 18, 2009 7:13 pm

hehe super Се смее i majka mi se znae so niv :)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4442
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 19, 2009 12:19 am

Незнам шо да кажам кретени се тие од мое школо сеа ја се осекам крива али тоа е шо да правам Тажен
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 19, 2009 10:01 am

Што биднало?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5110
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 19, 2009 10:38 am

Не знам ???

_________________
Next time - Разно - Page 2 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5443
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 19, 2009 11:14 am

majanik напиша:
Незнам шо да кажам кретени се тие од мое школо сеа ја се осекам крива али тоа е шо да правам Тажен

А шо се деси?

_________________
Next time - Разно - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
??????
Гостин
avatar


Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 19, 2009 2:45 pm

Што се дешава бе?
Вратете се на почетокот Go down
Mimi_NEXT TIME

Mimi_NEXT TIME

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 74
Поени : 4097
Репутација : 3
Registration date : 2009-04-12
Age : 24
Локација : skopje

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 20, 2009 3:06 pm

???????
Вратете се на почетокот Go down
Ramona

Ramona

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 29
Поени : 4008
Репутација : -2
Registration date : 2009-05-27
Age : 29
Локација : Сергијев Посад, Русија

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 26, 2009 8:35 pm

Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/dasha.syrkova
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4442
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПон Jул 06, 2009 12:18 am

АУУУУУУ КАКВА АТМОСВЕРА ЗВЕРКИ БИЛЕ КАКО И СЕКОГАШ cheers
https://www.facebook.com/pages/Next-Time/92778880932?ref=ts#/video/video.php?v=1128297760878&ref=mf
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4442
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 5:05 pm

Еве го ставив конечно тоа од Алфа малце лоша е сликата али шо да праам!


Последната промена е направена од majanik на Сре Jул 08, 2009 6:26 pm. Мислењето е променето 4 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4359
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 6:11 pm

https://www.youtube.com/watch?v=Jfvn1doRFaM&feature=related

Интервјуа за руска телевизија
https://www.youtube.com/watch?v=EJeF_rSkI4Y&feature=related се мачат малце со англискиот ама сепак,делува симпатично кај нив тоа..хах..има време ќе поднаучат.. Се смее
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4793
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 6:52 pm

super se intervjuta
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПет Jул 10, 2009 5:53 pm

Abe super si se oni ;] :)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
??????
Гостин
avatar


Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПет Jул 10, 2009 7:46 pm

Ремикс на македонска и англиска верзија на „Нешто што ќе остане“
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПет Jул 10, 2009 7:47 pm

Super e Забава
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5443
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 11, 2009 10:23 am

macylovesyou напиша:
Ремикс на македонска и англиска верзија на „Нешто што ќе остане“

Топ. thumbsup

_________________
Next time - Разно - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5310
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 1:08 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 1:09 pm

Super pejat ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4687
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 2:20 pm

еееее супер ееее...
бтw маца беше на галичник тии?? Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next time - Разно - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next time - Разно
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum