Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Next time - Разно

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
АвторПорака
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4568
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 24
Локација : Скопје, Аеродром

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Пон Окт 26, 2009 2:39 pm


_________________

Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4568
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 24
Локација : Скопје, Аеродром

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Пет Окт 30, 2009 9:13 pm


_________________

Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4568
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 24
Локација : Скопје, Аеродром

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Вто Јан 05, 2010 2:17 pm

Како ќе ја запаметат 2009 година естрадните уметници? (Eксклузив)


_________________

Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4051
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 22
Локација : Kicevo

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Вто Мар 16, 2010 8:11 pm

http://exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=28041

Топ листа број 5 на фанови во Македонија,нашите батковци се втори
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 4934
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Вто Мар 16, 2010 10:40 pm

А прв е еклерот. lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 4733
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Вто Мар 16, 2010 11:18 pm

Zor4e напиша:
http://exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=28041

Топ листа број 5 на фанови во Македонија,нашите батковци се втори

Воопшто не ме израдува прилогов, а не ме ни изненади..

_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5066
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Сре Мар 17, 2010 8:11 am

Zor4e напиша:
http://exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=28041

Топ листа број 5 на фанови во Македонија,нашите батковци се втори

Глупости! Не знаа веќе што да даваат во ексклузив. Не се тука републиканците за да кажуваат за нив кој шо јадел утрово, кој шо пиел синоќа... и затоа почнаа да прават вакви глупави топ5 листи.
Колку да си го пополнат терминот.

Колку што разбрав топ листата била составена од македонски машки изведувачи со најголем број фанови...
А не знам зошто тука не ги сретнав:
Ненадминливиот и неповторливиот Тоше Проески - 88,599 обожаватели
Владо Јаневски - 8,054 обожаватели
Александар Белов - 27,539 обожаватели

и да не набројувам уште, ги има многу, со дупло поголем број обожаватели од тие што ги сретнавме во топ листата. Не знам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 4934
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Сре Мар 17, 2010 10:04 am

Е, да... 
Али бар се насмеавме хаха. Мислам еклерот. XD
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4051
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 22
Локација : Kicevo

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Сре Мар 17, 2010 1:24 pm

Даа,да и да!Потоплно си во право,и оној ЕКЛЕР никогаш неможе да добие повеќе фанови од нашиот еден и еднинствен Тоше али ајде,нема везе,заборавете!Значи ти Симона си потолно во право во последно време овие од ексклузив не знаат за што да коменират па ајде сега ќе правиме вакави глупоси!
И што едниствното нешто што ме
насмеа беше тој ЕКЛЕР!
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4044
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Пон Мар 22, 2010 11:54 am

Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4568
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 24
Локација : Скопје, Аеродром

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Чет Мар 25, 2010 12:08 am_________________

Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4051
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 22
Локација : Kicevo

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Нед Мар 28, 2010 2:54 pm

Вратете се на почетокот Go down
Moni (L) Next time
х3 Бушавките Братчиња
Moni (L) Next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 108
Поени : 3601
Репутација : 22
Registration date : 2009-12-25
Age : 24
Локација : Stip

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Чет Јун 17, 2010 4:03 pm

Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4051
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 22
Локација : Kicevo

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Нед Jул 04, 2010 11:44 am

Вратете се на почетокот Go down
Moni (L) Next time
х3 Бушавките Братчиња
Moni (L) Next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 108
Поени : 3601
Репутација : 22
Registration date : 2009-12-25
Age : 24
Локација : Stip

ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Пон Jул 26, 2010 8:01 pm

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   

Вратете се на почетокот Go down
 
Next time - Разно
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Free blog
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum