Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС)

Go down 
АвторПорака
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4446
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) Empty
ПишувањеПредмет: Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС)   Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) I_icon_minitimeПет Јун 12, 2009 2:47 pm

Еве и од фестивалот Марс браво за говорот на СТЕФАН


Последната промена е направена од majanik на Пет Јун 12, 2009 3:23 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4797
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС)   Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) I_icon_minitimeПет Јун 12, 2009 2:59 pm

fala mn majanik
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4669
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС)   Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) I_icon_minitimeПет Јун 12, 2009 7:45 pm

Ова што го кажа Стефан е навистина од душа супер се фала маја :)
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС)   Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) I_icon_minitimeПет Јун 12, 2009 9:18 pm

Се сложувам.. Цуцки најмили Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4224
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 24
Локација : prilep

Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС)   Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) I_icon_minitimeПет Јун 12, 2009 11:28 pm

Zna4i sekogas koga ke go gledam ova video se rasplakuvam... navistina mn emocii ima...Tose i NexTimE - moite najsakni lujge... Nemam zborovi ednostavno
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4446
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС)   Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) I_icon_minitimeСаб Јун 13, 2009 12:04 am

Па и на Стефан гласот каков му е кога го кажува тоа му трепери Плаче
Вратете се на почетокот Go down
Sandra Najdanovska

Sandra Najdanovska

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 14
Поени : 3965
Репутација : 1
Registration date : 2009-06-24
Age : 23
Локација : Чек да видам само...

Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) Empty
ПишувањеПредмет: Jeeeeeeeeee.... Dushiii!!!=]=]   Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 9:09 pm

Waaa.... hhh me ima na videovoo!!! jee... hahaaa... eee bashkaaa bea srcinja togasshh... i nema nikogash da go zaboravam toj den zashto mi beshe najsrekeen!!! pozz*** ve shakaaammm***
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4949
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС)   Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) I_icon_minitimeЧет Jул 09, 2009 12:27 am

Ах, одличен говор Стефан! Колку само се гледа дека е искажано со емоции...браво!
Инаку исто така одличен настап, се разбира!

_________________
Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Sponsored content
Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС)   Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time - Ме остави сам да живеам(Радиски Фестивал МАРС)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum