Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4357
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeСре Jул 01, 2009 5:12 pm

Каролина и Некст тајм на Принчевите награди во Херцег Нови

На престижното
доделување на Принчевите награди кои секоја година ги доделува
фестивалот "Сунчане скале" во Херцег Нови, меѓу номинираните изведувачи
се и македонските ѕвезди Каролина и Некст тајм.

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Nekst_9
Уредниците на повеќе од 250 балкански медиуми ја номинираа Каролина
во категоријата етно албум на годината за нејзиниот албум "Македонско
девјче". Некст тајм, нашите евровизиски претставници се во категоријата
дебитант на годината. Принчевите награди ќе се одржат на 6-ти јули, на
Канли кулата во Херцег Нови.
Се надевам ќе добијат награда за најдобри дебитанти,го заслужуваат тоа! ;]
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeСре Jул 01, 2009 5:48 pm

Овие награди се доделуваат според тоа он-лајн гласање што беше?

_________________
Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4791
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeСре Jул 01, 2009 5:50 pm

ke ocekuvame rezulatati
Вратете се на почетокот Go down
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4357
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeСре Jул 01, 2009 6:19 pm

Simona* напиша:
Овие награди се доделуваат според тоа он-лајн гласање што беше?

Па така некако беше..мислам дека е online гласање..не сум баш сигурна Збунет
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeСре Jул 01, 2009 6:30 pm

http://suncaneskale.org/ - Овде беше гласањето, ама ние додека дознавме, тоа заврши.

_________________
Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4261
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeСре Jул 01, 2009 6:43 pm

Тажен ejjjjjjjj bas mi e zal...kako toa nie da propustime :) edinstveni za koi sto mozebi ke glasaat osven za nasite M&S se za toj nivni OT Bend..ama i tie se tapa..taka da nema koj drug NEXT TIME..ajde so sreka decki :)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeСре Jул 01, 2009 6:48 pm

soncence напиша:
Тажен ejjjjjjjj bas mi e zal...kako toa nie da propustime :) edinstveni za koi sto mozebi ke glasaat osven za nasite M&S se za toj nivni OT Bend..ama i tie se tapa..taka da nema koj drug NEXT TIME..ajde so sreka decki :)

Знаеш... има и многу наши кои гласаат за ОТ Бенд. Сигурно тие ќе земат награда. Ерммм
Бтв. јас стигнав еднаш да гласам за М&С. Се смее

_________________
Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5308
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeСре Jул 01, 2009 7:05 pm

Simona* напиша:
soncence напиша:
Тажен ejjjjjjjj bas mi e zal...kako toa nie da propustime :) edinstveni za koi sto mozebi ke glasaat osven za nasite M&S se za toj nivni OT Bend..ama i tie se tapa..taka da nema koj drug NEXT TIME..ajde so sreka decki :)

Знаеш... има и многу наши кои гласаат за ОТ Бенд. Сигурно тие ќе земат награда. Ерммм
Бтв. јас стигнав еднаш да гласам за М&С. Се смее

И јас исто. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4357
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeСре Jул 01, 2009 7:17 pm

Абе и да ја земат и да не ја земат наградата,они сепак ќе бидат приметени и допрва ќе редат успеси..меѓутоа сепак,сигурно би им значело да добијат и некоја награда од надвор..сепак е сатисфакција тоа за еден изведувач,и нормално поттик да се докажува уште повеќе..им држиме среќа.. :)
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4419
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 1:30 am

Da se nadevame deka ke zemat nagrada a sekako so sreka i na karolina :)
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 1:54 am

Лелеее и мене криво ми е не стигнав да гласам, туку ај барем имаше некој шо гласа па и тоа е + за нив..
да дознаевме порано ќе гласавме и онака ние од форумот многу придонесуваме во гласовите ама то е...
се надевам дека мн. луѓе гласаа за нив,а ние сме тука да ги поддржиме. Намигнува:)
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4440
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 1:58 am

Епа Мартин малце касно напиша на ФБ мислам у 7 ја у се упалив тогаш и гласав! Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
Urban

Urban

Пол : Male
Број на мислења : 84
Поени : 4141
Репутација : 31
Registration date : 2009-04-01
Локација : Skopje

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 12:14 pm

Realno, tie Operacija Trijumf bend ne im ni do kolena na Next Time, ama ako imalo on-line glasanje najverovatno tie ke pobedat. Trebase nekako porano i nie da doznaeme za toa glasanje.
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 12:59 pm

Се надевам дека ќе победат ама не очекувам.. ќе почекаме.. дај Боже!
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 7:01 pm

ако ако добро е да се надеваме.. Намигнува:D
Вратете се на почетокот Go down
Viki

Viki

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 82
Поени : 4123
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-29
Age : 33
Локација : Skopje

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 7:31 pm

Се надевам дека ќе победат ама не очекувам.. ќе почекаме.. дај Боже!
I ja se nadevam

Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4943
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeСаб Jул 04, 2009 4:41 pm

Како и да е, ние сме со нив, и им посакуваме успех!

_________________
Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 4065
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 47
Локација : MADZARI-SKOPJE

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeНед Jул 05, 2009 2:20 am

Sekogas ke ja imaat nasata poddrska bez razlika na krajniot rezultat,kakov i da e,nie sme tuka za da ja pocuvstvuvaat nasata ljubov i naklonetost kon niv.So sreka.
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4791
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeНед Jул 05, 2009 12:20 pm

dragica-ohrid напиша:
Sekogas ke ja imaat nasata poddrska bez razlika na krajniot rezultat,kakov i da e,nie sme tuka za da ja pocuvstvuvaat nasata ljubov i naklonetost kon niv.So sreka.

se so glasuvam
Вратете се на почетокот Go down
Viki

Viki

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 82
Поени : 4123
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-29
Age : 33
Локација : Skopje

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeНед Jул 05, 2009 6:04 pm

dragica-ohrid напиша:
Sekogas ke ja imaat nasata poddrska bez razlika na krajniot rezultat,kakov i da e,nie sme tuka za da ja pocuvstvuvaat nasata ljubov i naklonetost kon niv.So sreka.
taka e
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeПон Jул 06, 2009 9:27 pm

Сега има на МТВ нешто од Сунчане скале гледајте!:)
Вратете се на почетокот Go down
Ramona

Ramona

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 29
Поени : 4006
Репутација : -2
Registration date : 2009-05-27
Age : 29
Локација : Сергијев Посад, Русија

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeПон Jул 06, 2009 9:45 pm

Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/dasha.syrkova
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5308
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeПон Jул 06, 2009 11:38 pm

Сега имаше. Нема награда. Тажен Тажен Тажен
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Te@

Te@

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 119
Поени : 4167
Репутација : 7
Registration date : 2009-04-27
Age : 26
Локација : Bitola

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeПон Jул 06, 2009 11:44 pm

macaparket напиша:
Сега имаше. Нема награда. Тажен Тажен Тажен
doesn't matter ... next time still the best =]
Вратете се на почетокот Go down
Ramona

Ramona

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 29
Поени : 4006
Репутација : -2
Registration date : 2009-05-27
Age : 29
Локација : Сергијев Посад, Русија

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitimeПон Jул 06, 2009 11:55 pm

Злобен
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/dasha.syrkova
Sponsored content
Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum