Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time во UrbanMix

Go down 
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 2:25 pm

Next Time гости во емисијата UrbanMix.
Не е цело интервју бидејќи од пола го фатив... :)

Прв дел:


Втор дел:

_________________
Next Time во UrbanMix Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Urban

Urban

Пол : Male
Број на мислења : 84
Поени : 4138
Репутација : 31
Registration date : 2009-04-01
Локација : Skopje

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 2:42 pm

Hahhaha se iznasmeav... Dobar muabet.. Се смее Devojki so katanec Се смее
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4788
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 4:02 pm

imale dobar muabet hhhh
Вратете се на почетокот Go down
Tin4eeeee
<3 Next Time!
Tin4eeeee

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 37
Поени : 4042
Репутација : 5
Registration date : 2009-05-18
Age : 24
Локација : Skopje

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 5:26 pm

хахаха...
супер се, како и секогаш! :)


а на која ТВ е ова?
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 5:31 pm

Tin4eeeee напиша:
хахаха...
супер се, како и секогаш! :)


а на која ТВ е ова?

На една охридска телевизија.
www.tvm.com.mk

_________________
Next Time во UrbanMix Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Tin4eeeee
<3 Next Time!
Tin4eeeee

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 37
Поени : 4042
Репутација : 5
Registration date : 2009-05-18
Age : 24
Локација : Skopje

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 6:29 pm

ахааа...ок
фала :)
Вратете се на почетокот Go down
till_the_next_time

till_the_next_time

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 38
Поени : 4023
Репутација : 0
Registration date : 2009-05-13
Age : 28
Локација : Hrvatska

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 7:21 pm

ahahahahahahahaha zakon su :D
meni bi definitivno mogao pjevati Fear of the Dark, obožavam Maidene hahahaha
hvala simona :)
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 7:25 pm

хххх баш интересно интервјутоо..за некои прашања се пресмејв како на пример за готвењетоо,ее то фаца беше...хххх :Dха, ха
фала симона шо сними
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeПет Jул 03, 2009 1:50 am

ХЕХЕ! Фала Симона што сними ете имаме реприза утре во 13ч. ЗАКОН ЗНАЧИ! cheers
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4788
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeПет Jул 03, 2009 1:00 pm

na koja programa e reprizava
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeПет Jул 03, 2009 2:09 pm

ауууууф милена касно палам јас ама репризата на алфа мислам беше..
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4788
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeПет Jул 03, 2009 3:02 pm

fala mn zalam sto nemozev da gledam pak e dobro vidovme eden dell od intervjuto
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeПет Jул 03, 2009 5:42 pm

Фала ти :) Инаку многу интересно интервју =)
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4429
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitimeСаб Jул 11, 2009 12:23 am

hhahahah cepki se Се смее Се смее se skinav od smeenje Се смее super e ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Sponsored content
Next Time во UrbanMix Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во UrbanMix   Next Time во UrbanMix I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time во UrbanMix
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum