Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Некст тајм на хуманитарен концерт во Дојран

Go down 
АвторПорака
Ninadb

Ninadb

Пол : Female
Број на мислења : 25
Поени : 4073
Репутација : 10
Registration date : 2009-03-21
Локација : Vo srceto na Martin :D

Некст тајм на хуманитарен концерт во Дојран Empty
ПишувањеПредмет: Некст тајм на хуманитарен концерт во Дојран   Некст тајм на хуманитарен концерт во Дојран I_icon_minitimeЧет Jул 16, 2009 6:09 pm

Некст Тајм на хуманитарен концерт во Дојран

http://backstage.com.mk/daily/nekst-tajm-na-humanitaren-koncert-vo-dojran

незнам дали требаше да отворам нова тема за ова ама ај.....:)
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4438
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Некст тајм на хуманитарен концерт во Дојран Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст тајм на хуманитарен концерт во Дојран   Некст тајм на хуманитарен концерт во Дојран I_icon_minitimeЧет Jул 16, 2009 7:33 pm

Некст тајм на хуманитарен концерт во Дојран


Четврток, 07.16.2009Дуото "Некст тајм" ќе бидат дел од хуманитарниот караван организиран од Првата амбасада во светот за деца и младинци со оштетен вид - "Око"
Некст тајм на хуманитарен концерт во Дојран Nekst_10
Мартин и Стефан ќе настапат во Дојран на 19 јули, недела со почеток во 22 цасот во Ачикот, заедно со уште неколку други македонски изведувачи.
Собраните средства од концертот кој ќе се одвива под мотото "Отворете го срцето, отворете ги очите" , ќе бидат наменети за децата со оштетен вид.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
 
Некст тајм на хуманитарен концерт во Дојран
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum