Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)

Go down 
АвторПорака
Ole
<3 Next Time!
Ole

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 149
Поени : 4310
Репутација : 32
Registration date : 2009-05-17
Age : 30
Локација : Струга,Македонија

Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)   Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) I_icon_minitimeВто Jул 21, 2009 3:06 pm

Вратете се на почетокот Go down
Viki

Viki

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 82
Поени : 4120
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-29
Age : 33
Локација : Skopje

Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)   Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) I_icon_minitimeВто Jул 21, 2009 3:42 pm

Doobra pesna mi se sviga
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4788
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)   Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) I_icon_minitimeВто Jул 21, 2009 4:42 pm

EDNA DO NAJUBAVITE PESNI BRAVO ZA N.T NAJVISE MI SE SVIGA TOA STO ONI GO PEAT
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)   Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 1:56 am

еее песната баш е погодена...
посебно НТ...абе најубајј.... Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)   Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 12:24 pm

Песнава е прекрасна, има одличен текст...
А за НТ немам коментар! Одлични како и секогаш!

_________________
Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4429
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)   Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 12:26 pm

Песната е супер а Стефан и Мартин се најдобри како и секогаш :) Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Kristina
<3 Стефан <3
Kristina

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 79
Поени : 4128
Репутација : 0
Registration date : 2009-07-09
Age : 24
Локација : kumanovo

Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)   Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 7:12 pm

super e pesnava
Вратете се на почетокот Go down
Maci

Maci

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 18
Поени : 4023
Репутација : 0
Registration date : 2009-04-12
Age : 24
Локација : Skopje

Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)   Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 11:52 pm

Супер е песнава..Само шо Мартин ко покажуваат многу малце на спотов Neutral <3 Next Time..
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)   Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) I_icon_minitimeПет Jул 24, 2009 2:42 pm

Katerina напиша:
Песнава е прекрасна, има одличен текст...
А за НТ немам коментар! Одлични како и секогаш!
Така е.. иначе поздрав за потписот! Bigboss
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)   Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) I_icon_minitimeПет Jул 24, 2009 5:31 pm

Bravo super pesna ...next time najubaviot del go peat :)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)   Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Група Изведувачи - Химна на толеранција(Спот)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum