Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Настап на Некст Тајм на плажата Корали

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 1:31 pm

Отварање на плажата Корали во Охрид.
Петок, 24 Јули, 2009 во 22:00
Карта - 250 ден.

Кој не може да присуствува нека гледа на МТВ ќе има директен пренос. Намигнува

_________________
Настап на Некст Тајм на плажата Корали Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Tin4eeeee
<3 Next Time!
Tin4eeeee

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 37
Поени : 4045
Репутација : 5
Registration date : 2009-05-18
Age : 24
Локација : Skopje

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 2:17 pm

А каде се продаваат картите? :)
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 2:27 pm

Ви кажав ако го види некој Горан да го поздрави од Маци од Куманово, однапред фала и убаво поминете си! :D
Вратете се на почетокот Go down
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4064
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 2:51 pm

Karti mozat da se najdat vo tobacco,cvekara roze vero 2,jugoton na plostadot vo ohrid i na plazata korali vo ohrid a samo da ve prasam dali ste sigurni deka e 250 den??? zos edna drugarka mi re4e deka kazvele na ekskluziv deka od denes pa do koncertot ke se po 500 den kazite ve molam kaj mene vo struga ima plakati i pisi deka se po 250 den.no ve molam kazete mi
Вратете се на почетокот Go down
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4064
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 2:52 pm

P.S.Koj e Goran????
Вратете се на почетокот Go down
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4064
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 2:58 pm

Yeeeeeee
gi sakam Jee mwa:Љубов: Вљубен бакнеж
Вратете се на почетокот Go down
Tin4eeeee
<3 Next Time!
Tin4eeeee

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 37
Поени : 4045
Репутација : 5
Registration date : 2009-05-18
Age : 24
Локација : Skopje

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 3:01 pm

Iv4e напиша:
Karti mozat da se najdat vo tobacco,cvekara roze vero 2,jugoton na plostadot vo ohrid i na plazata korali vo ohrid a samo da ve prasam dali ste sigurni deka e 250 den??? zos edna drugarka mi re4e deka kazvele na ekskluziv deka od denes pa do koncertot ke se po 500 den kazite ve molam kaj mene vo struga ima plakati i pisi deka se po 250 den.no ve molam kazete mi
фалааа Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4064
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 3:10 pm

Nisto i drug pat;))))))))))))
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4432
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 4:59 pm

Iv4e напиша:
P.S.Koj e Goran????

Goran e tapanarot od Next Time Ерммм Inace super sto ke ima prenos ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4218
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 24
Локација : prilep

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 5:45 pm

decki koj ke odi ubavo da si pomini, pozz gi od nas site sto ne mozime da dojdime i slikajte i snimajte!!!
pozzz
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 7:13 pm

Ќе бидат таму до недела така нешто...
Вратете се на почетокот Go down
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4064
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСре Jул 22, 2009 10:48 pm

Pa jas ke slikam i ke go pozdravam na Goran:)a za snimanje nemozam zs aparaton e ne6o defekten:(
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 1:58 am

Лелеее...сакам да одаммм...
wawwaaa Плаче
сликајтее и снимајте обавезнооо тие шо ќе одитее....
и голем позз од сите нас.
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 12:26 pm

КОј и да го поздрави многу фала... ќе ви купам нешто Јазик ... они сега поаѓаат и до недела се таму, убаво поминете си :)
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4432
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 12:27 pm

EJ i pozdravete gi i Stefan i Martin od nie sto nemozeme da dojdeme ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4791
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 2:40 pm

Simona<3NextTime напиша:
EJ i pozdravete gi i Stefan i Martin od nie sto nemozeme da dojdeme ;]

se soglasuvam i da gi baknete
Вратете се на почетокот Go down
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4064
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 4:10 pm

Ke gi pozdravime i4 da ne se sekirate;))))))))
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5308
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 5:43 pm

АААААааааааааааааааааааааа леле и минатата година ако имало пренооооооооос!
Ќе се убијааааааааам. Минатата година Паркети беа иако во 3 по полноќ ќе станев ќе ги глеав. XD Макар и да се праев болна. Хаха.
Иначе сите да си помините најубо!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Mimi_NEXT TIME

Mimi_NEXT TIME

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 74
Поени : 4095
Репутација : 3
Registration date : 2009-04-12
Age : 24
Локација : skopje

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeПет Jул 24, 2009 12:48 am

od 22 ima prenos?!
ja mislev deka ke idam ali nisho..:S
:S a bash mi se ideshe.. Тажен
aj neka mi kaze nekoj od kolku saat ima prenos
Вратете се на почетокот Go down
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 190
Поени : 4193
Репутација : 14
Registration date : 2009-05-16
Age : 26
Локација : Canada

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeПет Jул 24, 2009 6:36 am

А каде ке има пренос?
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeПет Jул 24, 2009 11:43 am

Na MTV ke ima prenos...
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4432
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeПет Jул 24, 2009 11:49 am

NA MTV vo 22:00 ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Ole
<3 Next Time!
Ole

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 149
Поени : 4313
Репутација : 32
Registration date : 2009-05-17
Age : 30
Локација : Струга,Македонија

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeПет Jул 24, 2009 12:08 pm

И јас сакав да одам, ама неможам да одам зш е многу далеку таа плажа, а многу сакам да ги видааамм Тажен Ќе ги глеам на МТВ.Тие шо ќе ојте да си помините најубоооо и да ги поздравите Стефан и Мартин.
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4943
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeПет Jул 24, 2009 2:29 pm

Ајде бе па не е фер Плаче
Ни преносот нема да можам да го гледам...тогаш ќе патувам за Будва...
Ај ве молам некој нека сними, вечно ќе му бидам благодарна...
И да поздравете ги во име на цел фан клуб ;]

_________________
Настап на Некст Тајм на плажата Корали Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Tin4eeeee
<3 Next Time!
Tin4eeeee

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 37
Поени : 4045
Репутација : 5
Registration date : 2009-05-18
Age : 24
Локација : Skopje

Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 3:37 am

Вредеше чекањето!
Најдобри беа,како и секогаш...Ама навистина добро ме изнасмеаа :D Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Настап на Некст Тајм на плажата Корали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Настап на Некст Тајм на плажата Корали
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum