Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно)

Go down 
АвторПорака
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4425
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) Empty
ПишувањеПредмет: Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно)   Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) I_icon_minitimeПон Aвг 03, 2009 8:56 pm


Najubavo si pominavme togas!:) Go obozavam videovo(osven delovite kade sto se pojavuvam)
Вратете се на почетокот Go down
sandrulajka

sandrulajka

Пол : Female
Број на мислења : 82
Поени : 4181
Репутација : 6
Registration date : 2009-03-26

Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно)   Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) I_icon_minitimeВто Aвг 04, 2009 12:52 pm

клипов е прекрасеееееееен :D... фала ти диди... го обожавам делот кога сум до стефан Јазик
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4425
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно)   Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) I_icon_minitimeВто Aвг 04, 2009 1:01 pm

Nisto poveli i drug pat :) I jas go obozavam delot koga sum do niv i koga stefan ke me fati za raka Љубов dobro aj da ne filozofiram mnogu go obozavam cel klip
Вратете се на почетокот Go down
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4070
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно)   Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) I_icon_minitimeВто Aвг 04, 2009 10:11 pm

Супер е клипов леле одвај чекам да дојдат и во Струга! :)
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4949
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно)   Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) I_icon_minitimeСре Aвг 05, 2009 4:47 pm

Ве молам, нареден пат имињата на темите поставувајте ги на кирилица :)

_________________
Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4797
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно)   Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) I_icon_minitimeСре Aвг 05, 2009 6:55 pm

клипов е прекрасен фала
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4438
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно)   Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) I_icon_minitimeСре Aвг 05, 2009 8:37 pm

Super e klipot :)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Sponsored content
Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно)   Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time - Нешто што ќе остане(Хуманитарен концерт-Сонувај Мирно)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum