Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time на Евровизија 2009

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

како ви се допадна пробата на Некст Тајм?
1.Супер!
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_vote_lcap92%Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_vote_rcap
 92% [ 22 ]
2.Солидно
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_vote_lcap8%Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
3.Не ми се допадна
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_vote_lcap0%Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 24
 
Poll closed

АвторПорака
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Пред заминување во Москва Next Time на поклонение кај Тоше   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeПет Мај 01, 2009 7:27 pm

ПРЕД ЗАМИНУВАЊЕ ВО МОСКВА
„Некст тајм“ на поклонение кај Тоше

Македонската
група „Некст тајм“ денес заминува во Русија, каде што на 12 мај ќе ги
брани боите на Македонија на европскиот поп-фестивал „Евровизија 2009“.
По благословот што го добија од поглаварот на македонската црква
господин господин Стефан, и по средбата со Стојан Тренчевски од
Фондацијата „Мајка Тереза“, вчера попладне отпатуваа и во Крушево, за
да се поклонат пред почивалиштето на нивниот идол од детството, Тоше
Проески, како и во посета на манастирот „Свето Преображение“. Денеска
Мартин и Стефан заминуваат за Москва, каде што на 4 мај ќе ја имаат
првата проба, како и првата конференција за печат. На вчерашната
конференција за печат, шефицата на делегација Гордана Андрашевска
соопшти дека македонската вечер ќе се одржи на 8 мај, во познат
московски локал, во чијашто организација учествуваше македонската
амбасада во Москва и амбасадорот Златко Лечевски. За подобро
претставување пред евровизиските делегации, Здружението на македонски
винарници преку Министерството за надворешни работи ќе испрати
примероци од најдобрите сортни македонски вина. За забавата, нашите
пејачи, заедно со уметничкиот директор Љупчо Мирковски, подготвија
изведба на коктел од македонски народни песни - „Зајди, зајди“, „Ја
излези Ѓурѓо“, „Зошто си ме мајко родила“ и „Јовано, Јованке“.
Паралелно на видеобимови ќе бидат прикажувани ТВ-разгледници од
најинтересните места во Македонија. „Некст тајм“ настапуваат на првото
полуфинале, на 12 мај, придружени од Драган Ѓуровски “ Роки - гитара и
придружен вокал (кој настапуваше на Евровизија и со Тоше), Марио
Станковиќ “ бас-гитара, Горан Михајловски - тапани и Дамјан Лазаров на
тапани и придружен вокал. Режисер на нивниот евровизиски настап ќе биде
познатиот македонски режисер што живее и работи во Москва, Иван
Поповски. „Некст тајм“ пред заминувањето нагласија дека ќе дадат се од
себе и дека ќе ја претстават Македонија во најдобро светло, со квалитет
и без дополнителни скандали.

Мартин и Стефан како руски војсководци

Официјалниот
стилист на „Некст тајм“, Томас, на новинарите им откри како ќе
изгледаат Стефан и Мартин за време на својот настап.
- Нивните
модели се од модерни материјали, во црно-бела комбинација, и можам да
ви кажам дека ќе изгледаат како големите руски војсководци. Нивната
облека и обувките се креирани во Македонија, што значи имаме
стопроцентен македонски производ - истакна Томас.

www.vreme.com.mk

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 1:13 pm

Da da bile kaj tose bidejki se znae kakvi se nivnite srca i dusi :)
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 11:09 am

Jee Заврши првата проба на Некст Тајм. Еве видео да погледнете:Феноменално! Панк

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Te@

Te@

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 119
Поени : 4164
Репутација : 7
Registration date : 2009-04-27
Age : 26
Локација : Bitola

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 11:49 am

jeee kolku bese dobro... i jas postaviv link negde niz stranata ama nvm
ova e najnajnajFENOMENALNO Jee
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 1:20 pm

колку е најјјјјјјјјубавоооооо......................................одвај чекам евровизија...ГИИИИИИИИ САКАМММММ...бравос бравос Панк Вљубен Аплаудирање
Вратете се на почетокот Go down
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4258
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 3:49 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 6:21 pm

гласав :)
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 6:52 pm

Видеото е феноменално блескаат на сцена навистина се оригинални :) Ги сакам Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 10:08 pm

Videoto e super, kako i N.T.Odli4no se snasle na scenata BravooO!!Inaku glasav =]
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 4:48 pm

Еве и од прес конференцијата кога Стефан ја пеел Caruso


_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Некст тајм со самодоверба на првата проба   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 8:28 pm

Евровизиските интернет страници имаат пофални зборви за првата проба на нашите Евровизиски преставници "Некст тајм" во Москва.
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Nt_0
- Рок дуото "Некст тајм" кое ќе ја претставува Македонија на Изборот
за песна на Евровизија 2009, ја изведоа првата проба со песната "Нешто
што ќе остане" во хеви метал стил. Близнаците на сцената покажаа голема
самодоверба и современа изведба. Мартин и Стефан Филиповски ја почнаа
првата проба заедно на средина на сцената, во рок стил, тресејќи ги
нивните долги коси.
Заедно со двајцата гитаристи и тапанари, ја изведоа модерната рок
песна "Нешто што ќе остане" во лежерна облека, изгледаа самоуверено,
среќно и полни со енергија. На екраните се прикажуваа метал елементи, и
рефлектори кои светеа во ритам со песната, која ја изведуваат целосно
на македонски јазик.
По објавувањето на нивниот прв истоимен албум по само осум месеци од
нивното појавување, тие стекнаа популарност и сега се важен дел од
македонската музичка сцена", се вели во извештаите од Москва.
Мартин и Стефан на првата прес конференција пред новинарите изјавиле
дека времето поминато во Москва за нив е прекрасно искуство.
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4696
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 8:41 pm

Супер па мора да ги пофалат...А инаку многу ми се свиѓаше пробата многу убаво звучеше!
Ќе рокаме во Москва! Панк


Последната промена е направена од Sofija на Вто Мај 05, 2009 8:46 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 8:44 pm

така е Панк :)
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 9:22 pm

Најдобри се бе луѓе кој е подобар од нив мислам не дека се Македонци и наши idoli;)


Последната промена е направена од Natali ohrid на Вто Мај 05, 2009 10:24 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
*rock_star*

*rock_star*

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 161
Поени : 4200
Репутација : 4
Registration date : 2009-04-30
Age : 28
Локација : Veles, Macedonia

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 10:19 pm

Natali ohrid напиша:
Најдобри се бе луѓе кој е подобар од нив мислам не дека се Македонци и наши фанови Намигнува

popravka...nie sme fanovite oni se idolite Се смее
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/inbox/updates.php#/profile.php?id=138975
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 10:25 pm

Фала што ме поправи...сепак од брзање поздрав
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 10:43 pm

Се разбира..Нема подобри од Некст Тајм!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeСре Мај 06, 2009 3:04 pm

Евровизиските интернет страници имаат пофални зборви за првата проба на нашите Евровизиски преставници "Некст тајм" во Москва.
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Nt_0
- Рок дуото "Некст тајм" кое ќе ја претставува Македонија на Изборот
за песна на Евровизија 2009, ја изведоа првата проба со песната "Нешто
што ќе остане" во хеви метал стил. Близнаците на сцената покажаа голема
самодоверба и современа изведба. Мартин и Стефан Филиповски ја почнаа
првата проба заедно на средина на сцената, во рок стил, тресејќи ги
нивните долги коси.
Заедно со двајцата гитаристи и тапанари, ја изведоа модерната рок
песна "Нешто што ќе остане" во лежерна облека, изгледаа самоуверено,
среќно и полни со енергија. На екраните се прикажуваа метал елементи, и
рефлектори кои светеа во ритам со песната, која ја изведуваат целосно
на македонски јазик.
По објавувањето на нивниот прв истоимен албум по само осум месеци од
нивното појавување, тие стекнаа популарност и сега се важен дел од
македонската музичка сцена", се вели во извештаите од Москва.
Мартин и Стефан на првата прес конференција пред новинарите изјавиле
дека времето поминато во Москва за нив е прекрасно искуство.


___________________________________________

Зашто овоа не е како посебна тема ја шо го поставив...туку е преместено во (Некст Тајм на Евровизија 2009) ??
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4696
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Мартин и Стефан: Евровизија за нас е големо искуство!   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeСре Мај 06, 2009 3:47 pm

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 3AA561D25EB19C4D94711AE50A111DFEМартин и Стефан: Евровизија за нас е големо искуство!
За време на првата проба на Мартин и Стефан лед-екраните во позадината биле прекриени со металик елементи, зачинети со бели светла, кои трепкаат во ритмот на песната. "Нешто што ќе остане" рок дуото ќе ја отпее на македонски јазик, а комплетната слика што ја даваат на сцената, според еминентните евровизиски страници, зрачи со позитивна енергија. "Москва за нас е огромно искуство", изјавил Стефан на првата прес-конференција, на која по барање на веќе присутните новинари отпеале нешто во живо.

Спорет хрватите на дел од нивните неколку Фан блогови Македонија има реални шанси да се пласира во финалето и да биде меѓу петте најдобри земји !


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Барав и не најдов иста тема,а ако е дупла бришете ја не се лутам :)
од http://www.radiomk.com/index.php?categoryid=1&p2_articleid=1617
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeСре Мај 06, 2009 4:19 pm

Затоа шо тука му е местото. Се шо е поврзано со настапот и општо за Next Time во Москва треба тука да го пишуваме. O.K.?

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeСре Мај 06, 2009 5:43 pm

ок Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeСре Мај 06, 2009 10:05 pm

Кој што сака нека каже против евровизија, ама тоа е единствен начин македонските изведувачи да се промовираат надвор од балканот. И многу ми е мило што Некст Тајм ја имаат таа прилика затоа што стварно заслужуваат.

За пробата ќе кажам дека беше супер. Утре ќе биде уште подобро, а на 12 мај ќе биде феноменално! cheers

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeСре Мај 06, 2009 10:12 pm

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 3AA561D25EB19C4D94711AE50A111DFEМартин и Стефан: Евровизија за нас е големо искуство!
За
време на првата проба на Мартин и Стефан лед-екраните во позадината
биле прекриени со металик елементи, зачинети со бели светла, кои
трепкаат во ритмот на песната. "Нешто што ќе остане" рок дуото ќе ја
отпее на македонски јазик, а комплетната слика што ја даваат на
сцената, според еминентните евровизиски страници, зрачи со позитивна
енергија. "Москва за нас е огромно искуство", изјавил Стефан на првата
прес-конференција, на која по барање на веќе присутните новинари
отпеале нешто во живо.

Спорет хрватите на дел од нивните неколку Фан блогови Македонија има реални шанси да се пласира во финалето и да биде меѓу петте најдобри земји !
____________________________
Софија ја има јас ја поставив али нема веза...нека стои...а ако му смета на некој зашто е 2 пати нека избрише :)
_______________________________________
и заборавив за анкетава окулу првата проба супер Вљубен ...и на 12 ќе биде феноменално Cool
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 9:40 am

Некст Тајм важат за атрактивни учесници на Евровизија !

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Nextime-rusiaНашите преставници, браќата Мартин и Стефан или рок дуото Некст Тајм на овогодинашниот избор за песна на Евровизија ги бранат боите на Македонија во Москва. Од тоа што го забележаа нашите репортери а и странските дописници дека засега се едни меѓу највпечатливите за медиумите преставуваат токму близнаците од Македонија. Воодушевени се од нивната природност и музички способности и речиси цел ден го поминуваат во друштво со повеќето изведувачи каде заедно пееат и се забавуваат до раните утрниски часови.
Иако нашите се навикнати на таков динамичен живот сепак им препорачуваме да се чуваат и да бидат изненадување на првата полуфинална вечер, за која имаме реални шанси да ја освоиме публиката. Во секој случај тоа воопшто не е важно, сепак компетентни музичари од нашиот крај додадоа дека:
- Македонија треба да е горда со тоа што се преставува со оваа песна и атрактивни и квалитетни изведувачи како Некст Тајм.

Ние имаме неколку ексклузивни фотографии на тимот што во моментов се наоѓа во Москва и од македонскиот амбасадор во Русија и видео прилог од вестите на руската национална телевизија...

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Urban

Urban

Пол : Male
Број на мислења : 84
Поени : 4138
Репутација : 31
Registration date : 2009-04-01
Локација : Skopje

Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 12:17 pm

Hahaaa carevi!! Samo napred :) !!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 3 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time на Евровизија 2009
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum