Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time на Евровизија 2009

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

како ви се допадна пробата на Некст Тајм?
1.Супер!
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_vote_lcap92%Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_vote_rcap
 92% [ 22 ]
2.Солидно
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_vote_lcap8%Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
3.Не ми се допадна
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_vote_lcap0%Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 24
 
Poll closed

АвторПорака
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4696
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 1:38 pm

Леа напиша:
Затоа шо тука му е местото. Се шо е поврзано со настапот и општо за Next Time во Москва треба тука да го пишуваме. O.K.?
Нема проблем затоа и прашав,многу често правам грешки thumb up
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
??????
Гостин
avatar


Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 3:17 pm

Taka trebaaa! bravos Jee
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 3:21 pm

Btw: Auu vestive se zakon! lol!
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 3:34 pm

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Sds

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Sfdfsh

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Safdsf

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Oni

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Fsae

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Fsa

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Asasy
Вратете се на почетокот Go down
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4258
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 3:53 pm

I jas sakam vakva maickaaaaaaaaaaaaa Jee
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 4:00 pm

Leleee navistina i jas mn. sakam takva mai4ka...Kaj da si najdam Ерммм??!!?!
Вратете се на почетокот Go down
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4258
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 4:39 pm

ke najdemeee ne se grizete..samo neka se vratat zivi i zdravi sonca moi :)))
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5305
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 5:12 pm

Абе денес им е втората проба така?? Збунет
Пошо барав слики на официјалната страна на Евросонг и немаше. Збунет
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 5:46 pm

Sofija напиша:
Леа напиша:
Затоа шо тука му е местото. Се шо е поврзано со настапот и општо за Next Time во Москва треба тука да го пишуваме. O.K.?
Нема проблем затоа и прашав,многу често правам грешки thumb up

Не бе...уживај ти Намигнува Ја погоди темата thumbsup . Ама пишував одговор за Moni x3 next time зошто прашала зошто и е преместен постот.

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 5:49 pm

Не бе...уживај ти Намигнува Ја погоди темата thumbsup . Ама пишував одговор за Moni x3 next time зошто прашала зошто и е преместен постот.
_____________________


Важно се разбравме трите
:) :) :)
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 6:09 pm

Ххх... thumbsup

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 6:46 pm

Втората проба:

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 7:18 pm

браво браво браво...феноменално Панк
Вратете се на почетокот Go down
Te@

Te@

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 119
Поени : 4164
Репутација : 7
Registration date : 2009-04-27
Age : 26
Локација : Bitola

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 8:56 pm

eee semata ja brkaat tamu ... zakon se CooL1
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 9:06 pm

Katerina напиша:
Втората проба:

Како што напишав поназад... Првата проба беше добра, а втората уште подобра. Аплаудирање

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 12:15 am

И мене ми се допаѓа. Само, заборавив да искоментирам првиот пат.. Некако не го сфаќам моментот кога Стефан легнува(не ја сфаќам поентата :S) Ама..тоа е, може јас сум глупа Јазик Инаку...ми се допаѓа и тоа на екраните, светлосните ефекти...

П.С.Сакав да кажам дека и јас сакам таква маичка CooL1 (и се надевам дека ќе добијам Намигнува )

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4258
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 8:58 am

Yeah!!!!! thumbsup Odlicnoooooooooooooooo!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 9:33 am

Сите сакаме маичка Вљубен

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5305
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 9:35 am

Simona* напиша:
Сите сакаме маичка Вљубен
Tакааааааааа еее ....  Jee
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4696
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 12:30 pm

НЕКСТ ТАЈМ ДАВАЈТЕ МАИЧКАААА! Возбуда
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 1:15 pm

Sofija напиша:
НЕКСТ ТАЈМ ДАВАЈТЕ МАИЧКАААА! Возбуда
Возбуда Возбуда Возбуда

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4354
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 5:37 pm

Атракција си се дечките нема што..финалето без нив би било голем промашај..Само напред!! thumbsup
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5305
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 5:47 pm

Katerina напиша:
Sofija напиша:
НЕКСТ ТАЈМ ДАВАЈТЕ МАИЧКАААА! Возбуда
Возбуда Возбуда Возбуда
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
dori

dori

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 85
Поени : 4101
Репутација : 6
Registration date : 2009-04-26
Age : 24
Локација : Bitola

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 10:07 pm

macaparket напиша:
Simona* напиша:
Сите сакаме маичка Вљубен
Tакааааааааа еее .... Jee
;] Jee Jee Jee Jee Jee
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 10:27 pm

Штом сите сакаме, може да им побараме кога ќе се вратат, па ако имаат некоја може ќе ни дадат Јазик

_________________
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Sponsored content
Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија 2009   Next Time на Евровизија 2009 - Page 4 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time на Евровизија 2009
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum