Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Настап на плоштад Пела!!!

Go down 
АвторПорака
??????
Гостин
avatar


Настап на плоштад Пела!!! Empty
ПишувањеПредмет: Настап на плоштад Пела!!!   Настап на плоштад Пела!!! I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 6:27 pm

Некст тајм ке настатап на плоштад Пела на 07.09.2009 од 16-20 ч.

Скопје.
Вратете се на почетокот Go down
Sandra Najdanovska

Sandra Najdanovska

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 14
Поени : 3965
Репутација : 1
Registration date : 2009-06-24
Age : 23
Локација : Чек да видам само...

Настап на плоштад Пела!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на плоштад Пела!!!   Настап на плоштад Пела!!! I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 7:19 pm

FALAAA TIII!!! :))))
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4446
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Настап на плоштад Пела!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на плоштад Пела!!!   Настап на плоштад Пела!!! I_icon_minitimeСаб Сеп 05, 2009 6:58 am

Ова кога ке играат Македонија - Грција кошарка мислам!! Jee
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4425
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Настап на плоштад Пела!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на плоштад Пела!!!   Настап на плоштад Пела!!! I_icon_minitimeСаб Сеп 05, 2009 9:42 am

Da i jas mislam deka ke bide togas :) Epa se gledame :)
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5314
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Настап на плоштад Пела!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на плоштад Пела!!!   Настап на плоштад Пела!!! I_icon_minitimeНед Сеп 06, 2009 1:17 pm

Ај луѓе да се договориме негде да се чекаме тие шо ќе идат! :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4070
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Настап на плоштад Пела!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на плоштад Пела!!!   Настап на плоштад Пела!!! I_icon_minitimeНед Сеп 06, 2009 3:58 pm

Убаво да си поминете сите и ако можи некој да ги поздрави Мартин и Стефан најмногу.... :)
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5314
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Настап на плоштад Пела!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на плоштад Пела!!!   Настап на плоштад Пела!!! I_icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 7:06 pm

Топ беше!
Сликаа мислам Ива и Мартина па ко ќе ми пратат ќе стаам слики!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Sandra Najdanovska

Sandra Najdanovska

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 14
Поени : 3965
Репутација : 1
Registration date : 2009-06-24
Age : 23
Локација : Чек да видам само...

Настап на плоштад Пела!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на плоштад Пела!!!   Настап на плоштад Пела!!! I_icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 1:54 pm

Лелееее... ств пре пре пре пре пре пре пре најубаво Беше на плоШтад...Поготово кога се качиФ на бина за да им ги дадам мечињата на Стефан и Мартин со другарка ми... беа најмилиии... ги обоЖуем!! а иначе беше супер организирано и сфе тоа...ПозЗ***
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Настап на плоштад Пела!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на плоштад Пела!!!   Настап на плоштад Пела!!! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Настап на плоштад Пела!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum