Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"

Go down 
АвторПорака
Elena^

Elena^

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 101
Поени : 4224
Репутација : 7
Registration date : 2009-03-28
Age : 30
Локација : Струга

Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeНед Сеп 20, 2009 9:48 pm

Некст Тајм - Милион
Вратете се на почетокот Go down
http://darkoilievski.forummk.com/index.htm
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4070
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeНед Сеп 20, 2009 11:29 pm

Супер се!!!!!Позз најголем до сите и до нив.......Среќен Роденден.....
Вратете се на почетокот Go down
Ganna

Ganna

Пол : Female
Хороскоп : Taurus
Број на мислења : 27
Поени : 4071
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-21
Age : 31
Локација : Киев,Украина

Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 9:49 am

thanks for the video Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 494158
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttime.at.ua
??????
Гостин
avatar


Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 1:17 pm

БРВО ЗА НАШИВЕ ФАНОВИ!!!! ОГРОМНО БРАВО, СУПЕР СТЕ ОРГАНИЗИРАЛЕ!!! :)
Вратете се на почетокот Go down
Ganna

Ganna

Пол : Female
Хороскоп : Taurus
Број на мислења : 27
Поени : 4071
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-21
Age : 31
Локација : Киев,Украина

Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 1:33 pm

Next Time fans are the best! Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 663944 Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 89788
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttime.at.ua
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5447
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 1:38 pm

macylovesyou напиша:
БРВО ЗА НАШИВЕ ФАНОВИ!!!! ОГРОМНО БРАВО, СУПЕР СТЕ ОРГАНИЗИРАЛЕ!!! Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 485240

Да, да. Мора да ги пофалиме тие што беа во првите редови!Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 705273 Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 72521

_________________
Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4446
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 2:10 pm

Се утепавме од буткање али стигнавме до бина!! Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 861476
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4797
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 2:58 pm

Simona* напиша:
macylovesyou напиша:
БРВО ЗА НАШИВЕ ФАНОВИ!!!! ОГРОМНО БРАВО, СУПЕР СТЕ ОРГАНИЗИРАЛЕ!!! Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 485240

Да, да. Мора да ги пофалиме тие што беа во првите редови!Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 705273 Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 72521

se soglasuvam
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4425
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 5:05 pm

Stvarno bese tesko da se stigne do prvite redovi ama se isplatese super bese Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 485240
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5114
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 5:56 pm

Баш убаво.. На телевизија изгледаше супер, најдобри бевте. Честитки и од мене шо успеавте толку убаво да се организирате... Браво, браво !! :)

_________________
Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Mimi_NEXT TIME

Mimi_NEXT TIME

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 74
Поени : 4101
Репутација : 3
Registration date : 2009-04-12
Age : 24
Локација : skopje

Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 8:05 pm

se isturkavme se ispotepavme..ali vredeshe..:D....pa..beshe ubavo..
Вратете се на почетокот Go down
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4267
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 6:25 pm

srcinja bevteeeeeeeeeeeee....pozdravce do site devojcinja sto dojdoa vecerta,ova e najubavoto i najemotivnoto video do sega!!! Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" 569595
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
Sponsored content
Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"   Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни" I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Хуманитарен концерт "Биди човек, помогни"
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum