Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кога лажеш каде гледаш

Go down 
АвторПорака
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5310
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 8:55 pm

Кога лажеш каде гледаш

Сега знам колку сакав
Верував во она што го имавме
Сега знам колку давав
Давав многу за на крај да земеш се!

Те знам јас тебе
Те знам од негде
Голем дел од мене зема
Кај го однесе!

Кога лажеш каде гледаш
Кога не сакаш се ли земаш
Мислев те познавам
Но сега добро знам
Те знам, а ништо не знам!

Сфатив не е доволно
Кога сакаш искрено
Кога губиш гледаш
Се е минливо!

На друго место
Друго време
Може ќе успеевме
Ќе спасев се што имавме!

Те знам јас тебе
Те знам од негде
Голем дел од мене зема
Кај го однесе!

Кога лажеш каде гледаш
Кога не сакаш се ли земаш
Мислев те познавам
Но сега добро знам
Те знам........

Ништо немам
Јас ти дадов се што имав
И не се плашам
Колку многу јас ќе изгубам!

И колку зема
Денес имаше утре не
Но, среќен сум што знам
Те знам, а ништо не знам!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
??????
Гостин
avatar


Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 9:26 pm

Fala Marija za tekstov! :)
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5310
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 9:33 pm

Ццц Маци бе хаха!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Elena^

Elena^

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 101
Поени : 4220
Репутација : 7
Registration date : 2009-03-28
Age : 30
Локација : Струга

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 9:55 pm

многу убав текст
Вратете се на почетокот Go down
http://darkoilievski.forummk.com/index.htm
Kristina
<3 Стефан <3
Kristina

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 79
Поени : 4133
Репутација : 0
Registration date : 2009-07-09
Age : 24
Локација : kumanovo

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 10:22 pm

falaaa Кога лажеш каде гледаш 485240
Вратете се на почетокот Go down
Magde_Bt

Magde_Bt

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 35
Поени : 4078
Репутација : 1
Registration date : 2009-03-25
Age : 25
Локација : Битола

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 10:53 pm

просто НАЈДОБРА..... исто како секоја нивна!!..
Ги сакам!! Вљубен

патем.. фала за текстов.. :)
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4687
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeСаб Окт 10, 2009 12:00 am

Najprenajubaa pesnataaa...
bravoo za nivv Кога лажеш каде гледаш 861476 Кога лажеш каде гледаш 663944 Кога лажеш каде гледаш 67266
Вратете се на почетокот Go down
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 190
Поени : 4195
Репутација : 14
Registration date : 2009-05-16
Age : 26
Локација : Canada

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeСаб Окт 10, 2009 8:07 pm

Ај некој ако знае за download нека ја постави
Вратете се на почетокот Go down
goran_gorco

goran_gorco

Пол : Male
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 2
Поени : 3802
Репутација : 0
Registration date : 2009-11-07
Age : 35
Локација : Skopje

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: download   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeСаб Ное 07, 2009 12:54 pm

здраво,

се утепав од барање на песнава ?

дали некој евентуално знае од кај може да се симне ?

да речеме МП3, 128 кбпс.

Фала и поздрав Кога лажеш каде гледаш 485240
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5310
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeСаб Ное 07, 2009 12:54 pm

http://www.nexttimefanclub.com/forum-f6/topic-t327.htm
Ја имаш тука повели. Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
goran_gorco

goran_gorco

Пол : Male
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 2
Поени : 3802
Репутација : 0
Registration date : 2009-11-07
Age : 35
Локација : Skopje

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeСаб Ное 07, 2009 2:44 pm

Супер. Фала многу!

Поздрав Кога лажеш каде гледаш 34479
Вратете се на почетокот Go down
Next Time

Next Time

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 23
Поени : 3778
Репутација : -8
Registration date : 2009-12-26
Age : 25
Локација : Skopje

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeСаб Дек 26, 2009 9:24 am

Koga lazeme kade gledame....??? Jas znam kade ...Vo VAAAAAAAAAAAAAAS <3<3:))
Вратете се на почетокот Go down
Mare <3 Next Time

Mare <3 Next Time

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 10
Поени : 3805
Репутација : -2
Registration date : 2009-12-16
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeСаб Дек 26, 2009 8:00 pm

Ve molam kazete mi od kade da ja simnam pesnata...traziv ja na nse i sesto...ve molam :) Кога лажеш каде гледаш 34479
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5443
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitimeНед Дек 27, 2009 10:37 am

Mare <3 Next Time напиша:
Ve molam kazete mi od kade da ja simnam pesnata...traziv ja na nse i sesto...ve molam :) Кога лажеш каде гледаш 34479

macaparket напиша:
http://www.nexttimefanclub.com/forum-f6/topic-t327.htm
Ја имаш тука повели. Намигнува

_________________
Кога лажеш каде гледаш Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Sponsored content
Кога лажеш каде гледаш Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога лажеш каде гледаш   Кога лажеш каде гледаш I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кога лажеш каде гледаш
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum