Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time - Izgubljen

Go down 
АвторПорака
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5314
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time - Izgubljen Empty
ПишувањеПредмет: Next Time - Izgubljen   Next Time - Izgubljen I_icon_minitimeПон Ное 09, 2009 4:20 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4949
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time - Izgubljen Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Izgubljen   Next Time - Izgubljen I_icon_minitimeВто Ное 10, 2009 3:39 pm

Дефинитивно моја омилена песна! Дури подобра ми е и од оригиналната, македонска верзија! Едноставно перфектно, и текст и музика и аранжман!

_________________
Next Time - Izgubljen Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5314
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time - Izgubljen Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Izgubljen   Next Time - Izgubljen I_icon_minitimeВто Ное 10, 2009 10:32 pm

Katerina напиша:
Дефинитивно моја омилена песна! Дури подобра ми е и од оригиналната, македонска верзија! Едноставно перфектно, и текст и музика и аранжман!

За тестот свака част на Огнен. Ако некогаш отидам со сестра ми на музичко и се видам со неговата жена (нивниот син е во група со сестра ми) ќе ги пренесам нашите честики за тексот. Намигнува
И ми се свиѓа исто клавијатурата што е убацена на неколку места. Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Sponsored content
Next Time - Izgubljen Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Izgubljen   Next Time - Izgubljen I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time - Izgubljen
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum