Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Next Time - Кога лажеш каде гледаш

Go down 
АвторПорака
sandrulajka

sandrulajka

Пол : Female
Број на мислења : 82
Поени : 3802
Репутација : 6
Registration date : 2009-03-26

ПишувањеПредмет: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   Пет Ное 13, 2009 12:09 am

луѓее конечно излезее спотов!!! најубав е!!!кажете вие што мислите???
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4046
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   Пет Ное 13, 2009 12:14 pm

Najubaaaav
Вратете се на почетокот Go down
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 3984
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 29
Локација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   Пет Ное 13, 2009 12:22 pm

Добар е,иако најискрено заслужуваат многууууу повеќе,и многу подобар спот..ама со тек на време ќе биде,ќе си дојде тоа..
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4312
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 24
Локација : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   Пет Ное 13, 2009 4:11 pm

Spotot najubaaav...
mene bash mi e interesen...posebno bt deka e sniman
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4057
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 22
Локација : Велес

ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   Пет Ное 13, 2009 7:34 pm

Спотов е најубавввв...Браво :)
Вратете се на почетокот Go down
anabanana

anabanana

Пол : Female
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 33
Поени : 3684
Репутација : 0
Registration date : 2009-03-26
Age : 27
Локација : hereigoagain...

ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   Саб Ное 14, 2009 3:10 am

Дечките се топ.. изгледaaт перфектно! Одличен спот и песнa и све !
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4053
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 22
Локација : Kicevo

ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   Саб Ное 14, 2009 12:46 pm

Спотов е преубав...Бравоо!!!
Вратете се на почетокот Go down
pinkyy(:

pinkyy(:

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 22
Поени : 3431
Репутација : -1
Registration date : 2009-11-24
Age : 24
Локација : Sk

ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   Вто Ное 24, 2009 11:21 pm

баш суперски спот (:
офк као некст тајм :)
најзакон се бе! :D Панк

еј и луѓе да не може некој да ми даде линк за да ја симнам од НТ-Кога лажеш каде гледаш?!
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4570
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 24
Локација : Скопје, Аеродром

ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   Вто Ное 24, 2009 11:52 pm

pinkyy(: напиша:

еј и луѓе да не може некој да ми даде линк за да ја симнам од НТ-Кога лажеш каде гледаш?!
Имаш тука:

http://nexttimefanclub.forummk.com/forum-f6/topic-t327.htm

_________________

Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Lovely Girl

Lovely Girl

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 3
Поени : 3503
Репутација : 0
Registration date : 2009-08-24
Age : 21
Локација : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   Вто Дек 29, 2009 3:57 pm

Многу е убавв! Само бакнежот на тие двајца многу како вештачки ми е!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.jan4e-zakon4e.piczo.com
Ole <3 Next Time

Ole <3 Next Time

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 3
Поени : 3382
Репутација : 0
Registration date : 2009-12-29
Age : 22
Локација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   Сре Дек 30, 2009 4:32 pm

Mnoguuuuuuuuuuuu e ubav spotot ali i pesnata e prekrasna...........srcinja
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Кога лажеш каде гледаш   

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time - Кога лажеш каде гледаш
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | www.sosblog.com
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum