Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола   Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јан 14, 2010 3:47 pm

јас не успеав да снимам за жал,бев позади сцената тие кај шо седеа..ќе пробам да најдам некое клипче Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 726846
Вратете се на почетокот Go down
Nate

Nate

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 10
Поени : 3681
Репутација : -5
Registration date : 2010-03-14
Age : 24
Локација : Skopje

Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола   Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 14, 2010 7:47 pm

Kolku li sakav da bev na vashe mestoo da ja docekav novata godina so next time na plostad:D Bi bilo nesho Najubavooo..ali ne beshe takaa:S
Вратете се на почетокот Go down
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4218
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 24
Локација : prilep

Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола   Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 14, 2010 9:41 pm

mime напиша:
[img]Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 1073664.th[/img]

[img]Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 1073666.th[/img]

[img]Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 1073678.th[/img]

[img]Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 1073682.th[/img]

[img]Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 1073703.th[/img]

[img]Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 1073690.th[/img]

[img]Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 1073729.th[/img]

[img]Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 20371131624139123613867.th[/img]


Ете и од мене неколку....извинете шо се матни...и некои не се ни свртени ама набрзина ги ставав....

i moi sliki ima tuka..fala mime sto si gi stavila Намигнува
nemam video za zal... vo tie ubavi momenti voopsto ne se ni dosetiv da snimam
Вратете се на почетокот Go down
mime
<3 симпатичните бушавковци
mime

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 42
Поени : 4112
Репутација : 4
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола   Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 I_icon_minitimeСре Апр 21, 2010 6:38 pm

даа последната е твоја кај шо е пресладок мартин...иначе јас имам мислам 1 или 2 видеа..кратки се многу и темно е не се гледат нт...зато поќе сликав него шо снимав...иначе скоро сите нивни ги пееја и некои странски...незаборавно беше... :D Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола   Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time за Нова Година на плоштадот во Битола
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum