Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!

Go down 
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeСаб Дек 05, 2009 11:44 pm

Рок дуото и раперот ќе одржат концерти на 25 овој месец, а српскиот турбо фолкер Аца Лукас по втор пат годинава доаѓа во Скопје.

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 245jbid

Пред Новогодишните празници, домашните менаџери се борат кој да добие најдобар термин за концерт во периодот кој од секогаш важи за најпродаван.
Последната недела од декември, три вечери по ред, не очекуваат четири концерти од кои два во Универзалната сала, а два во Метроплис Арената. Гужвата од концертни настани ќе ја отвори српскиот рок бенд "Рибља Чорба", кои во организација на ВИП продукција ќе свират во Универзалната сала на 24-ти декември. Еден ден потоа, на 25-ти рокерите "Некст тајм" и раперот Слаткаристика ќе одржат концерти на ист ден. На 26-ти декември, во Метрополис ќе пее српскиот фолкер Аца Лукас, кој пред само еден месец гостуваше во дискотеката "Гранд".
"Некст тајм" својот прв солистички концерт го закажаа во Универзалната сала, а Слаткаристика во Метрополис Арената. Јованов рекордс, кој е организатор на концертот на Слаткаристика, и Симона Негриевска која е новата менаџерка на "Некст тајм", не можеле да се договорат да ги разделат теримите, па заедничките фанови на Слаткар и на Мартин и на Стефан изгледа дека таа вечер ќе се поделат. Јован Јованов, продуцентот на Слаткар, кој до пред неколку месеци работеше со "Некст тајм" вели дека му е жал што изгледа датумите ќе мора да се поклопат.
- Кога барав викенд термини за во Метрополис Арена, ми рекоа дека се слободни 18-ти декември и 25-ти. Пред тоа ќе има Саем, а на 26-ти е Аца Лукас. Поради забавата која Владата ја организира на Плоштадот на 18-ти го избравме 25-ти. Потоа слушнав дека и "Некст тајм" ќе имаат концерт на истиот ден и ја замолив Симона ако може да го смени терминот. Жал ми е што токму двајца популарни изведувачи кои ги сакаат тинејџерите ќе одржат концерти во ист ден", ни рече Јован Јованов.
Негриевска пак вели дека нема да го објави официјалниот термин на концертот додека не потпише договор со Универзална сала. Од Универзална сала ни потврдија дека терминот 25-ти декември е резевриран за концертот на "Некст тајм".
- Можам да ви кажам дека Мартин и Стефан за Нова година ќе пејат на Плоштадот во Битола. Само што потврдивме со битолскиот градоначалник. За концертот ќе ви кажам штом потпишам договор со Универзална", ни рече Негриевска. (М.Џ.)
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 11:17 am

уфф невкусно ама овааааа..во ист ден ама нема врска Некст Тајм си се Некст Тајм.. Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 726846
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4423
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 11:59 am

Wiiiii гаднооо зошто морашее во исти ден со тој пејач најмногу што го мразам да имаат концер!!!!
Ма не е фер бее Некст Тајм први си го закажаа концертот на 25 декември..абе оваа можно е за инает да е направено??
Али сепак Некст Тајм си се Не
кст Тајм сите знаат дека се најдобри..
Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 861476
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 1:41 pm

Јован Јованов, продуцентот на Слаткар, кој до пред неколку месеци работеше со "Некст тајм" вели дека му е жал што изгледа датумите ќе мора да се поклопат.

Уфф..ова малку чудно ми е.. Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 107542 Не мислам баш дека му е жал.. Можда е некоја негова нова стратегија за успехNext Time и Слаткар со концерти во ист ден! 107542. Стварно не знам, ама некако невкусно ми е..

Во секој случај се надевам дека нас ќе ни е најубавоо Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 664878

_________________
Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 2:47 pm

Јас не верувам дека ЈЈ намерно има така направено. Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 107542

_________________
Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4423
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 2:54 pm

Хм...И јас така мислам Леа!
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 3:06 pm

Simona* напиша:
Јас не верувам дека ЈЈ намерно има така направено. Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 107542

Можда не намерно, ама сигурно има тука нешто.. Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 815958

_________________
Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 4:43 pm

Леа напиша:
Simona* напиша:
Јас не верувам дека ЈЈ намерно има така направено. Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 107542

Можда не намерно, ама сигурно има тука нешто.. Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 815958

Па, да... Може да има нешо... Може тој си мисли дека ќе им го зезне концертот на НТ, ама се лаже хах Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 861476

_________________
Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4423
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 7:34 pm

Симона и јас на тоа кога прочитав прво си помислив.
Ама ако мисли ЈЈ така значи дека се лаже до в крај!!!
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 9:53 pm

Одложен концертот (и новиот сингл!) на Слаткаристика

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 7D163E100B805D479359DCFE302AA785

Поради многуте концерти кои ќе се одржат овој месец, од Јованов рекордс решија да го одложат концертот на Слаткаристика, кој неофицијално беше најавен на 25. декември оваа година. Иако фановите на Слаткаристика го чекаа во Скопје тој момент за жал концертот е презакажан за 12. февруари.

Најпознатиот хип хоп изведувач моментално кај нас - Слаткартистика за својата публика најавува нов синг кој најдоцна до 15. декември ќе биде промовиран. Воедно Слаткар е гостин на новиот албум на Тони Зен кој деновиве веќе ќе се најде во продажба. Тони Зен и Слаткар имаат три нови дуети кои веруваме дека ќе привлечат огромно внимание кај публиката.

Откако ќе се испромовира албумот на Тони Зен, новиот сингл на Саткаристика, хип-хоп револуцијата ќе се одржи во Метрополис Арена во Скопје - изјавија Јованов Рекордс.

Извор:www.MMM.com.mk
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4423
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeПон Дек 07, 2009 6:38 am

Yessssssssss!!!!!!! Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 753968 Убооо им јееееееее!!!!!!Знаев мораше да попуштат!!!!
Бравооо супер направија што се предадоа!!!хахахахахаха
Па сега дечки сами сте и само
напред!!!!! Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 861476 Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 861476
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5305
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeПон Дек 07, 2009 9:31 am

Во продажба влезници за концертот на Next Time!

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 53FCED1B89EF17489DC7A0A009C0BE78

Конечно и официјално – првиот голем концерт на Next Time во Скопје ќе се одржи на 25-ти декември 2009-та, во Универзалната сала во Скопје. Влезници се по цена од 300 денари, а од денес се веќе во продажба. Стартот на концертот е 20.30 часот.

Од менаџментот на Мартин & Стефан сме известени дека момчињата, заедно со својот придружен бенд, веќе подолг период напорно вежбаат во МКЦ. Со нив настапува истата екипа од Евросонгот во Москва, засилена од Сашко Николовски (клавијатури), Диме (гитара) и придружни вокали.

Веќе јавивме – за Нова Година Next Time ќе настапат на плоштадот во Битола. Ова ќе биде ефектно заокружување на една мошне успешна и напорна година...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
kikky

kikky

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 4
Поени : 3968
Репутација : 0
Registration date : 2009-06-27
Age : 24
Локација : Skopje

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeПон Дек 07, 2009 2:24 pm

сеедно без разлика дали оној...хмм..нема погоден збор за него ќе праи на ист или друг ден концерт со НТ.ахаах така ее??!...ние пак ќе идеме на нивни концерт...хехехех...♥️ НТ...
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeПон Дек 07, 2009 4:11 pm

kikky напиша:
сеедно без разлика дали оној...хмм..нема погоден збор за него ќе праи на ист или друг ден концерт со НТ.ахаах така ее??!...ние пак ќе идеме на нивни концерт...хехехех...♥️ НТ...

Точно... Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 494158

_________________
Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
*rock_star*

*rock_star*

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 161
Поени : 4200
Репутација : 4
Registration date : 2009-04-30
Age : 28
Локација : Veles, Macedonia

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeПон Дек 07, 2009 4:22 pm

macaparket напиша:
Во продажба влезници за концертот на Next Time!

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 53FCED1B89EF17489DC7A0A009C0BE78

Конечно и официјално – првиот голем концерт на Next Time во Скопје ќе се одржи на 25-ти декември 2009-та, во Универзалната сала во Скопје. Влезници се по цена од 300 денари, а од денес се веќе во продажба. Стартот на концертот е 20.30 часот.

Од менаџментот на Мартин & Стефан сме известени дека момчињата, заедно со својот придружен бенд, веќе подолг период напорно вежбаат во МКЦ. Со нив настапува истата екипа од Евросонгот во Москва, засилена од Сашко Николовски (клавијатури), Диме (гитара) и придружни вокали.

Веќе јавивме – за Нова Година Next Time ќе настапат на плоштадот во Битола. Ова ќе биде ефектно заокружување на една мошне успешна и напорна година...


јееејјј...викендов обавезно идам во ск за да си купааааммм картааа Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 753968 уууу колку сум среќнаааа!!!!
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/inbox/updates.php#/profile.php?id=138975
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeПон Дек 07, 2009 4:56 pm

Закажан првиот концерт на Некст тајм

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Nekst_15

25 декември. Универзална сала. Конечно е закажан првиот концерт на "Некст тајм", а ние ја имаме честа први да ви соопштиме!

Мартин и Стефан едвај ја чекаат средбата со своите фанови. По многуте настапи на манифестации и гостување на концерти на нивни колеги во истата сала докажаа дека е веќе време и дека се зрели за свој концерт.
Не се сомневаме каков извештај ќе напишеме по концертот. Лудило од емоции, многу мечиња и цвеќиња, хорско пеење, одлична свирка, и се разбира многу изнендувања кои заедно со близнаците и нивниот тим ќе ги чуваме како тајна до денот на настанот.
Мартин и Стефан ревносно вежбаа, и се уште вежбаат за концертот. Признаваат дека имаат трема, но ветуваат дека првиот испит ќе го положат со висока оценка пред својата најважна комисија- нивната публика.
Концертот на Нејст тајм е предновогодишна журка што не треба да ја пропуштите!

_________________
Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5305
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeПон Дек 07, 2009 7:59 pm

*rock_star* напиша:јееејјј...викендов обавезно идам во ск за да си купааааммм картааа Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 753968 уууу колку сум среќнаааа!!!!

Aна сакаме да зиаме сите форумаши карата на едно место. Почекај да видиме дали ќе резервираме. ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeВто Дек 08, 2009 5:02 pm

Oдложен концертот(и новиот сингл!) на Слаткаристика

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 7D163E100B805D479359DCFE302AA785

Поради многуте концерти кои ќе се одржат овој месец, од Јованов рекордс решија да го одложат концертот на Слаткаристика, кој неофицијално беше најавен на 25. декември оваа година. Иако фановите на Слаткаристика го чекаа во Скопје тој момент за жал концертот е презакажан за 12. февруари.

Најпознатиот хип хоп изведувач моментално кај нас - Слаткартистика за својата публика најавува нов синг кој најдоцна до 15. декември ќе биде промовиран. Воедно Слаткар е гостин на новиот албум на Тони Зен кој деновиве веќе ќе се најде во продажба. Тони Зен и Слаткар имаат три нови дуети кои веруваме дека ќе привлечат огромно внимание кај публиката.

Откако ќе се испромовира албумот на Тони Зен, новиот сингл на Саткаристика, хип-хоп револуцијата ќе се одржи во Метрополис Арена во Скопје - изјавија Јованов Рекордс.


www.mmm.com.mk

Па фала Богу Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 858952 Само да не е ова со некоја скриена порака Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 59101 Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 107542

_________________
Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
K1KO

K1KO

Пол : Male
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 8
Поени : 3774
Репутација : -1
Registration date : 2009-12-05
Age : 25
Локација : Macedonija

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeВто Дек 08, 2009 10:42 pm

Јас се согласувам со Симона JJ не е таков како слаткар.
Вратете се на почетокот Go down
*rock_star*

*rock_star*

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 161
Поени : 4200
Репутација : 4
Registration date : 2009-04-30
Age : 28
Локација : Veles, Macedonia

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeСре Дек 09, 2009 2:08 pm

Дечки разбрав дека сте зимале карти преку Драгица и дека она веќе ги земала ама дека не земала за сите пошто јас највериојатно касно сум разбрала...така да може ли ние шо немаме карти од кај нејзе да си купиме сами ама да бидеме заедно со другите форумаши? пошто ќе биде интересно сите форумаши дса бидеме на едно место...бива???
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/inbox/updates.php#/profile.php?id=138975
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 4062
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 47
Локација : MADZARI-SKOPJE

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeСре Дек 09, 2009 2:26 pm

Ne, ne, da ne se razbereme pogresno,nie dobivme samo 10 karti,trebase da dobieme poveke i da ima za site,ama ispadna posle deka nemoze taka i deka samo tie 10 ke gi zememe,a za drugite eve sigurna informacija:Karti za prvite 5 reda - parter se vo prodazba vo JUGOTON,taka da odete pobrzo tamu i kupete dodeka ima za prvite redovi.Se gledame na 25 site.
Вратете се на почетокот Go down
*rock_star*

*rock_star*

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 161
Поени : 4200
Репутација : 4
Registration date : 2009-04-30
Age : 28
Локација : Veles, Macedonia

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeСре Дек 09, 2009 2:28 pm

ахам океј моја грешка...јас погрешно сум разбрала :))
а викендов ако отидам да купам карта да не ќе биде касно???
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/inbox/updates.php#/profile.php?id=138975
Ane

Ane

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 31
Поени : 4097
Репутација : 8
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeСре Дек 09, 2009 4:20 pm

мислам нека не е касно, би требало да има карти Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 485240

јас денес купив карта, 3 ред , 1 седиште Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 861476

па се гледаме сите таму Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! 861476
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/Aneta.Toceva
Nate

Nate

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 10
Поени : 3678
Репутација : -5
Registration date : 2010-03-14
Age : 24
Локација : Skopje

Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitimeНед Мар 14, 2010 10:45 pm

Off:S:S Ipak next time!!:)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!   Next Time и Слаткар со концерти во ист ден! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time и Слаткар со концерти во ист ден!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum