Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time во Тротоар

Go down 
АвторПорака
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5314
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeЧет Окт 29, 2009 6:04 pm

Настап во емисијата Тротоар на Канал5 ТВ
25.10.2009

I'll Waiting (Lenny Kravitz cover)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4949
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeПет Окт 30, 2009 12:00 am

Кога лажеш, каде гледаш:


_________________
Next Time во Тротоар Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
anabanana

anabanana

Пол : Female
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 33
Поени : 4063
Репутација : 0
Registration date : 2009-03-26
Age : 28
Локација : hereigoagain...

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeПет Окт 30, 2009 6:42 am

одлични се <3
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4438
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeПет Окт 30, 2009 4:29 pm

Super se Next Time во Тротоар 485240
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5114
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeНед Јан 10, 2010 11:56 pm

08.01.2010.


_________________
Next Time во Тротоар Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
mima
Мима <3 Некст Тајм
mima

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 52
Поени : 4118
Репутација : 2
Registration date : 2009-04-30
Age : 24
Локација : Скопје

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeПон Јан 11, 2010 12:26 am

Леа фала ти многу за видеово не можев да ги глеам на тв! али фала многу бакнеж
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4432
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeПон Јан 11, 2010 12:13 pm

Ееее...Фала ти Леа за видеово!Јас не бев дома и немоев да го гледам али еве благодарение на тебе си го гледам!
Вратете се на почетокот Go down
Simona:)

Simona:)

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 12
Поени : 3754
Репутација : 0
Registration date : 2010-01-11
Age : 27
Локација : Kumanovo

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeВто Јан 12, 2010 12:03 am

Лееееелелелле сонцињаааа... Ги сакаааааааам... Next Time во Тротоар 485240
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content




Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time во Тротоар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum