Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Нешто што ќе остане на шпански ;)

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Леа
Администратор
Администратор


Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 3979
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 22
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Сре Јан 13, 2010 12:26 am

Интересен е дечково не е изведбава нешто перфектно, ама важно се потрудил


_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор


Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 4312
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 22
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Сре Јан 13, 2010 12:43 am

Хахаха.... на крајот се трудит нешто да кажит.... ама не му успеват Јазик

_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
mima
Мима <3 Некст Тајм


Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 52
Поени : 2983
Репутација : 2
Registration date : 2009-04-30
Age : 21
Локација : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Сре Јан 13, 2010 1:04 am

Дечково е супер :) Се потрудил добро хуху Браво!! ;]
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time


Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 3297
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 20
Локација : Kicevo

ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Сре Јан 13, 2010 11:50 am

Hyhyhyhy!Супер звучит нешто што ќе остане на шпански!хахахха..ама овој шо пејт не не нешо талент!али сепак Браво што се потрудил!

Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор


Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 3814
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 22
Локација : Скопје, Аеродром

ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Сре Јан 13, 2010 12:00 pm

Текстот е одличен, браво за дечкото што се потрудил на направи верзија на шпански!!! thumbsup

_________________

Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Moni (L) Next time
х3 Бушавките Братчиња


Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 108
Поени : 2847
Репутација : 22
Registration date : 2009-12-25
Age : 22
Локација : Stip

ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Сре Јан 13, 2010 4:00 pm

хаха, песната на шпански е супер...а за дечкото едно големо БРАВО
Вратете се на почетокот Go down
marija_ppПол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 3089
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 21
Локација : prilep

ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Сре Јан 13, 2010 7:45 pm

Alal da mu e na deckovo.. kapa mu simnuvam!!Se potrudil, ja prevedil, ja ispeal i + ja objavil na net!! Znaci next time se slusani i vo spania!!! BRAVOSS!
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)


Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 3301
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 20
Локација : Велес

ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Сре Јан 13, 2010 9:22 pm

Типчево малку е антиталент за пеење....Али у секој спучај поштуам што се потрудил и ја испеал песната на шпански...Мило ми е што има такви луѓе кои ги сакаат нт насекаде низ светов Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор


Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 3814
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 22
Локација : Скопје, Аеродром

ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Пон Јан 25, 2010 12:25 am

Добро, неможе сега секој да пее како Стефан Јазик

_________________Последната промена е направена од Кате на Пон Јан 25, 2010 11:21 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME


Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 3662
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 23
Локација : STIP

ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Пон Јан 25, 2010 10:47 am

bravo deckoto se potrudil kolku tolku
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка


Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 3570
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 20
Локација : Paradise

ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нед Фед 07, 2010 1:09 am

Нешто што ќе остане! Без разлика дали е на шпански,англиски,српски или македонски !
Браво за дечково ! ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Нешто што ќе остане на шпански ;)
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create a free blog
http://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum