Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Sofija
форум зависничка
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 3899
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 21
Локација : Paradise

ПишувањеПредмет: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Нед Фед 07, 2010 1:08 amНекст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"
Благодарност до Еленче за видеово ;]
Прекрасен глас кој ќе биде запамтен и на далеку прочуен дефинитивно ! cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Simona*
Администратор
Администратор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 4641
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 23
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Нед Фед 07, 2010 1:16 am

Преубава изведба. Совршено се совпаднаа со гласовите. БРАВО!

пс. Може некој да ми каже како се презива девојкава?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
mima
Мима <3 Некст Тајм
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 52
Поени : 3312
Репутација : 2
Registration date : 2009-04-30
Age : 22
Локација : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Нед Фед 07, 2010 1:20 am

Јас знам Се вика Симона Димитрова
Изведбата им беше СОВРШЕНА !! Супер се совпаднаа гласовите
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 3899
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 21
Локација : Paradise

ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Нед Фед 07, 2010 1:31 am

Ќе заборавев за малце... И Мартин е моментот со трзалицата во уста Се смее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Simona*
Администратор
Администратор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 4641
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 23
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Нед Фед 07, 2010 1:37 am

Sofija напиша:
Ќе заборавев за малце... И Мартин е моментот со трзалицата во уста Се смее

Хахахах , да да

_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Кате
Модератор
Модератор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4143
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 23
Локација : Скопје, Аеродром

ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Нед Фед 07, 2010 2:08 am

Каква изведба...УаУ! Браво, секоја чест Аплаудирање

Стефан докажа уште еднаш дека е одличен вокал, со кој треба да се гордееме!
Додека пак, Симона е многу талентирана и јас искрено и посакувам многу успех во кариерата понатаму! Многу ми е симпатична девојката, од самиот почеток на емисијата!

_________________

Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   

Вратете се на почетокот Go down
 
Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Forumotion.com | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Sosblogs
http://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum