Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time во 100% евросонг

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПет Мар 27, 2009 8:40 pm

Next Time во емисијата 100% евросонг :


_________________
Next Time во 100% евросонг Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
vesna

vesna

Пол : Female
Број на мислења : 17
Поени : 4039
Репутација : 0
Registration date : 2009-03-28
Локација : dra4evo

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeСаб Мар 28, 2009 11:23 pm

top ste :D pozz..
Вратете се на почетокот Go down
vesna

vesna

Пол : Female
Број на мислења : 17
Поени : 4039
Репутација : 0
Registration date : 2009-03-28
Локација : dra4evo

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeСаб Мар 28, 2009 11:23 pm

ve sakam:D taka prodolzete i ponatamu:D :)
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4943
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeСаб Мар 28, 2009 11:41 pm

Фала за клипов, бидејќи не бев во можност да ја гледам емисијава....

_________________
Next Time во 100% евросонг Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4791
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeСаб Мар 28, 2009 11:54 pm

SUPER SE SAKAM GI I VAS MWAAAAAAAAAAAAAAAA
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeНед Мар 29, 2009 12:49 am

cooool... ve sakam Next Time najmnnn..!!
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeНед Мар 29, 2009 9:49 am

Katerina напиша:
Фала за клипов, бидејќи не бев во можност да ја гледам емисијава....

Нема проблем. ;]

_________________
Next Time во 100% евросонг Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
NeSe

NeSe

Пол : Female
Хороскоп : Taurus
Број на мислења : 39
Поени : 4068
Репутација : 0
Registration date : 2009-03-23
Age : 26
Локација : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 4:49 pm

nez dali ja gledavte vcera emisijava go davaa spotot mn e dobar bravo za niv Се смее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.anenese.hi5.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 8:40 pm

Еве како се снимаше спотот за Нешто што ќе остане:


_________________
Next Time во 100% евросонг Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Ane

Ane

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 31
Поени : 4100
Репутација : 8
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПет Апр 03, 2009 2:13 pm

[quote="NeSe"]nez dali ja gledavte vcera emisijava go davaa spotot mn e dobar bravo za niv :lol:[/quote]

да јас ја гледав и спотот е навистина преубав!
едвај чекам на нет да го стават па да си го симнам :D:
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/Aneta.Toceva
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПет Апр 03, 2009 2:19 pm

A na so emisija bese, ako mozi da mi kazete?? :D
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПет Апр 03, 2009 2:23 pm

100% евросонг - Секој ден на МТВ после вестите кон 8 часот.

А го даваа и на Бекстејџ вчера...

_________________
Next Time во 100% евросонг Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПет Апр 03, 2009 2:45 pm

e tnxxx mn.. pozzz :D
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4430
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПет Апр 03, 2009 10:31 pm

зашо спотов неможам да го најдам на you tube?? Тажен
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПет Апр 03, 2009 11:04 pm

Спотот уште не е излезен на интернет мислам, ќе биде за некој ден Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeСаб Апр 04, 2009 10:12 am

Spotot e veke na net...go gledaf i preubaaf e.. bravo za nif <3 N.T. Вљубен:D
Вратете се на почетокот Go down
Elena^

Elena^

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 101
Поени : 4218
Репутација : 7
Registration date : 2009-03-28
Age : 30
Локација : Струга

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeСаб Апр 04, 2009 4:18 pm

јас уште сношти го поставив тука на форумот одма од ко го поставија на нет
Вратете се на почетокот Go down
http://darkoilievski.forummk.com/index.htm
Bile&lt3Next Time

Bile&lt3Next Time

Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 26
Поени : 4062
Репутација : 0
Registration date : 2009-03-21
Age : 25
Локација : Stip

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeСаб Апр 04, 2009 11:31 pm

Najdobri seee...GI SAKAMMMMM Јазик
Вратете се на почетокот Go down
http://biljanaaaajaneva.hi5.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4663
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПон Апр 06, 2009 7:45 pm

Спотот е многу убав :)
Вратете се на почетокот Go down
Ninadb

Ninadb

Пол : Female
Број на мислења : 25
Поени : 4067
Репутација : 10
Registration date : 2009-03-21
Локација : Vo srceto na Martin :D

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeВто Апр 07, 2009 5:14 pm

Next Time vcera bea pak vo 100% evrosong...zaedno so predstavnicite od bugarija thumb up
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4430
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeВто Апр 07, 2009 6:51 pm

има ли на нет овоа шо биле па у таа емислија??
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 2:18 pm

Eve link ama od kaj vladikata so bile:) https://www.youtube.com/watch?v=HZEER5R_SRI
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4430
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 3:16 pm

како и да е...фала ;]
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 3:19 pm

Np, uzhivaj :)
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4430
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 3:34 pm

;] :)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time во 100% евросонг Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time во 100% евросонг
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum