Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time во 100% евросонг

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4691
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 10:27 pm

Falaaa =]
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4446
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 11:43 pm

Gledajte e ja reprizata na 100% evrosong na 05.05.2009 u 12:35 na pladne poso gi ima na aerodrom i snimajte ako mozete.
Вратете се на почетокот Go down
dori

dori

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 85
Поени : 4110
Репутација : 6
Registration date : 2009-04-26
Age : 24
Локација : Bitola

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 11:57 pm

Ja snimav vecerva sto bese reprizata vo 23:20 Jee ali mnogu malu zborea Stefan i Martin... Pojke zborese edna taka so plavi kosi nz koja e... Ako saka nekoj ke mu go pustam preku msn toa sto snimav i ako moze neka go postavi na forumov ili neka kaze kako se postavuva ke go postavam Се смее
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5447
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 10:03 am

Некст Тајм - Посета на Господин Господин Стефан


_________________
Next Time во 100% евросонг - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
metallica4ever

metallica4ever

Пол : Male
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 131
Поени : 4207
Репутација : 6
Registration date : 2009-05-03
Age : 27
Локација : Stip

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 10:48 am

Nema sto da se zboruva, Next Time si se zakon Панк :)
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 2:48 pm

Milo mi e so imame mashko na forumov Панк btw mnogu bea ubavi vchera kako i obichno :)
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5114
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: 1   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 4:46 pm


_________________
Next Time во 100% евросонг - Page 2 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5447
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 10:44 pm

Фала Леа.

_________________
Next Time во 100% евросонг - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4363
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 10:47 pm

macylovesyou напиша:
Milo mi e so imame mashko na forumov Панк btw mnogu bea ubavi vchera kako i obichno :)

btw dvajca maski ima na forumov ne edno.. Намигнува :)
Вратете се на почетокот Go down
metallica4ever

metallica4ever

Пол : Male
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 131
Поени : 4207
Репутација : 6
Registration date : 2009-05-03
Age : 27
Локација : Stip

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 10:50 pm

btw dvajca maski ima na forumov ne edno.. Намигнува :)[/quote]

Gi ima poveke :)
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4446
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 11:57 pm

Еве видете го видеово ги има и НТ некаде околу 2 минути и 48 секунди.

https://www.youtube.com/watch?v=iRXo6fso_vs
Панк
Вратете се на почетокот Go down
dori

dori

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 85
Поени : 4110
Репутација : 6
Registration date : 2009-04-26
Age : 24
Локација : Bitola

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeСре Мај 06, 2009 11:26 am

Fala za videoto :D
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4949
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeСре Мај 06, 2009 1:12 pm

Леа напиша:
Фала многу ;]
Инаку на видеово ја видов на почетокот Еленче од форумов :)

_________________
Next Time во 100% евросонг - Page 2 Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5114
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeСре Мај 06, 2009 4:12 pm

Ништо, повелете и друг патНамигнува Aбе и јас видов нешо, ама не бев сигурна дека е таа:) Фала шо ме потсети.

Инаку, има повеќе машки на форумов само не се сите активни

_________________
Next Time во 100% евросонг - Page 2 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Ganna

Ganna

Пол : Female
Хороскоп : Taurus
Број на мислења : 27
Поени : 4071
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-21
Age : 31
Локација : Киев,Украина

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeСаб Мај 09, 2009 10:16 am

Вратете се на почетокот Go down
http://nexttime.at.ua
Ganna

Ganna

Пол : Female
Хороскоп : Taurus
Број на мислења : 27
Поени : 4071
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-21
Age : 31
Локација : Киев,Украина

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeСаб Мај 09, 2009 3:44 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://nexttime.at.ua
metallica4ever

metallica4ever

Пол : Male
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 131
Поени : 4207
Репутација : 6
Registration date : 2009-05-03
Age : 27
Локација : Stip

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeСаб Мај 09, 2009 4:41 pm

Gi gledav videata super se Панк ajde uste malku ke dojde 12 maj :) :) :) :) :)
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeСаб Мај 09, 2009 6:03 pm

Ajdee ushte malceee :D
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4446
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 8:43 pm

Кој може нека снима денеска во 23:10 100% евросонг има интервју со НТ. :)
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 12, 2009 12:40 pm

Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4797
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 12, 2009 1:36 pm

Со среќа!Сите сме со Вас сме!
Вратете се на почетокот Go down
Ganna

Ganna

Пол : Female
Хороскоп : Taurus
Број на мислења : 27
Поени : 4071
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-21
Age : 31
Локација : Киев,Украина

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeСре Мај 13, 2009 4:39 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://nexttime.at.ua
Ganna

Ganna

Пол : Female
Хороскоп : Taurus
Број на мислења : 27
Поени : 4071
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-21
Age : 31
Локација : Киев,Украина

Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitimeСре Мај 20, 2009 9:11 am

Вратете се на почетокот Go down
http://nexttime.at.ua
Sponsored content
Next Time во 100% евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во 100% евросонг   Next Time во 100% евросонг - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time во 100% евросонг
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum