Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Целосна верзија на песничката "Фудбалер и Кошаркар" (Златно Славејче 1996)

Go down 
АвторПорака
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4049
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 22
Локација : Kicevo

ПишувањеПредмет: Целосна верзија на песничката "Фудбалер и Кошаркар" (Златно Славејче 1996)   Сре Јун 09, 2010 2:25 pm

Конечно е најдов целосната верзија на Фудбалер и Кошаркар,ако мислите дека нема потреба од темава слободно избришете ја

Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5064
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 24
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Re: Целосна верзија на песничката "Фудбалер и Кошаркар" (Златно Славејче 1996)   Сре Јун 09, 2010 5:00 pm

Се смее Се смее Конечно ја слушнав целата песна...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Moni (L) Next time
х3 Бушавките Братчиња
Moni (L) Next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 108
Поени : 3599
Репутација : 22
Registration date : 2009-12-25
Age : 24
Локација : Stip

ПишувањеПредмет: Re: Целосна верзија на песничката "Фудбалер и Кошаркар" (Златно Славејче 1996)   Сре Јун 09, 2010 7:13 pm

Фала Зорчеее, и јас после мн годинии ја слушам целата
Вратете се на почетокот Go down
Filimena_nexTime

Filimena_nexTime

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 11
Поени : 3326
Репутација : -2
Registration date : 2010-03-18
Age : 22
Локација : Macedonia, Vinica

ПишувањеПредмет: Re: Целосна верзија на песничката "Фудбалер и Кошаркар" (Златно Славејче 1996)   Сре Јун 09, 2010 10:26 pm

Зорчее.... сестро Фала ти за песната
те Шакааам
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimeband.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4049
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 22
Локација : Kicevo

ПишувањеПредмет: Re: Целосна верзија на песничката "Фудбалер и Кошаркар" (Златно Славејче 1996)   Чет Јун 10, 2010 9:45 pm

Хехехе нема потреба од толку заблагодарување! Затоа е форумов,за да се информираме со разни новости поврзани со Мартин и Стефан(Next Time).Иако ова не е некоја новост сепак сакав да е споделам со вас.
И мене ми е чест и задоволство што после толку години ја слушам целосно мојата омилена песничка!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content




ПишувањеПредмет: Re: Целосна верзија на песничката "Фудбалер и Кошаркар" (Златно Славејче 1996)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Целосна верзија на песничката "Фудбалер и Кошаркар" (Златно Славејче 1996)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum