Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Концерт "Македонија е нашето име"

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 4605
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 23
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Концерт "Македонија е нашето име"   Чет Јун 10, 2010 11:40 pm

Настап на Next Time на концертот "Македонија е нашето име"
8.6.2010 - Плоштад Македонија, Скопје.

Без тебе тивко умирам


Кога лажеш каде гледаш


Рамо за плачење


Фала на Елена за видеата
http://www.youtube.com/user/elen4e95

_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
 
Концерт "Македонија е нашето име"
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | www.sosblogs.com
http://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum