Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time LIVE performance

Go down 
АвторПорака
Ole
<3 Next Time!
Ole

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 149
Поени : 4315
Репутација : 32
Registration date : 2009-05-17
Age : 30
Локација : Струга,Македонија

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeСаб Јун 20, 2009 11:30 pm

Песни од други пејачи во изведба на Next Time:

Next Time - По тебе(Тоше Проески)
http://vbox7.com/play:be8288b0


Последната промена е направена од Ole на Пет Aвг 07, 2009 11:20 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4793
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeНед Јун 21, 2009 12:40 am

super
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4442
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeНед Јун 21, 2009 1:06 am

Значи колку добро ја испеа најбољи се !!!!!!!!! Панк
Вратете се на почетокот Go down
Ole
<3 Next Time!
Ole

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 149
Поени : 4315
Репутација : 32
Registration date : 2009-05-17
Age : 30
Локација : Струга,Македонија

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeНед Јун 21, 2009 1:19 am

Se soglasuvam so tebe. :)


Последната промена е направена од Ole на Пет Aвг 07, 2009 11:20 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4665
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeНед Јун 21, 2009 10:25 am

super se
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeНед Јун 21, 2009 5:19 pm

Super :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4442
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeСаб Јун 27, 2009 10:57 pm

Next Time - Life(Тоше Проески)
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeНед Јун 28, 2009 11:58 am

Еве уште нешто од Бугарија Стефан ја пее По тебе од Тоше.. преубаво Вљубен
http://vbox7.com/play:be8288b0
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeНед Јун 28, 2009 1:01 pm

Mnogu ubavo Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4359
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 1:06 pm

Влатко Лозаноски и Next Time - Turn Your Car Around (Lee Ryan)Многу добро се пратат..
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4793
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 1:11 pm

Super
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 2:43 pm

Next Time и Влатко Лозаноски - She will be loved (Maroon 5)

Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5310
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 3:47 pm

Next Time и Влатко Лозаноски - Here I go again (Whitesnake)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4945
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 5:15 pm

Влатко Лозаноски и Next Time - Bed of roses (Bon Jovi)Ауу преубаво Вљубен

_________________
Next Time LIVE performance Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 5:16 pm

Preubavo Вљубен Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5310
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 11:23 pm

Elena напиша:


Многу добро се пратат..

Oва е кај чичко ми во емисија. Во Лав Сонгс. Ех да знаев дека биле гости ќе одев. Тажен Ако ги викне пак обавезно одам. :D :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4434
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 11:24 pm

Pa kazi mu da gi vikne :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4687
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeВто Jул 14, 2009 12:16 am

Eeeee супер се видеата овие песни баш премн. ги сакам... Се смееthumb up
Вратете се на почетокот Go down
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4359
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeВто Jул 14, 2009 1:21 pm

macaparket напиша:
Elena напиша:


Многу добро се пратат..

Oва е кај чичко ми во емисија. Во Лав Сонгс. Ех да знаев дека биле гости ќе одев. Тажен Ако ги викне пак обавезно одам. :D :D

Да да знам,многу интересна емисија било се глеа,ептен се пратат добро у песничкиве! :)
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4421
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeНед Фед 07, 2010 3:12 pm

Next Time - I'll be there for you (Bon Jovi)


Preubava izvedba Next Time LIVE performance 485240
Вратете се на почетокот Go down
Tiana :]

Tiana :]

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 19
Поени : 3779
Репутација : -4
Registration date : 2009-12-30
Age : 23
Локација : skopje

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeЧет Jул 29, 2010 11:54 amNext time - You wanna make a memory (Bon Jovi)
Next time - Yesterday (The Beatles)
Next time - Lasante mi cantare (Toto Cutugno)
Next time - Carrie (Europe)
Next time - Always (Bon jovi cover acoustic)


Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5443
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Next Time & Александар Тарабунов - Неправда   Next Time LIVE performance I_icon_minitimeНед Фед 13, 2011 12:48 pm

Next Time & Александар Тарабунов - Неправда
Новогодишна програма на МТВ1
31.12.2010


_________________
Next Time LIVE performance Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Sponsored content
Next Time LIVE performance Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time LIVE performance   Next Time LIVE performance I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time LIVE performance
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum