Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 МММојот избор-Омилени спотови на Мартин\Next Time

Go down 
АвторПорака
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4049
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 22
Локација : Kicevo

ПишувањеПредмет: МММојот избор-Омилени спотови на МартинNext Time   Вто Aвг 10, 2010 10:09 am
Мартин Филиповски од Next Time ја има честа да ја промовира новата рубрика на Македонска Музичка Мрежа, насловена МММојот избор.

Во неа јавни личности од нашата земја, но и од регионот, ќе ги претстават своите омилени видео-остварувања, што, всушност, претставува нивен личен вкус...

Изборот на Мартин е шаренолик и се движи од The Game, преку Guns N' Roses, Nickelback, Chris Daughtry се до Hinder. Освен спотовите, тука се и коментарите кои Мартин специјално за вас ги има напишано.

Па, да тргнеме со ред:

The Game - My Life ft.Lil Wayne


Еден од моите омилени спотови, иако станува збор за рап-музика. Game е мојот омилен рапер, а спотот, кој е прекрасно изработен, дава вистинска слика за песната. Cool styling, просто прекрасно :)

Guns N' Roses - Estranged

Мој омилен бенд од детството и причина заради која ја засакав музиката. Спотот секогаш ме потсетува на тие 90-ти години. Прекрасна приказна во спотот, прекрасна продукција и замисла. Се на се, супер склопено...

Nickelback - Never Gonna Be Alone

Прекрасна балада вклопена со одличен спот. Режесерот ни дал најјасна слика за песната, брзо сфатлива. Изгледа феноменално... Љубител сум на спотови кои имаат приказна, па и овој е еден од моите пет најомилени.

Chris Daughtry - No Surprise


Прекрасен спот. Спојот на ваква песна и видео, навистина ми се допаѓа.

Hinder - Lips of an Angel

Убава приказна... Ми се допаѓаат боите во спотот. Ми се допаѓа целиот како изгледа...

Извор: www.mmm.com.mk
Вратете се на почетокот Go down
 
МММојот избор-Омилени спотови на Мартин\Next Time
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum