Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.

Сите фанови на Некст Тајм на едно место!

HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share

МММојот избор-Омилени спотови на Мартин\Next Time

Go down 
АвторПорака
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4170
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Локација : Kicevo

МММојот избор-Омилени спотови на Мартин\Next Time Empty
ПишувањеПредмет: МММојот избор-Омилени спотови на МартинNext Time   МММојот избор-Омилени спотови на Мартин\Next Time I_icon_minitimeВто Aвг 10, 2010 10:09 am

МММојот избор-Омилени спотови на Мартин\Next Time Martin1gt

Мартин Филиповски од Next Time ја има честа да ја промовира новата рубрика на Македонска Музичка Мрежа, насловена МММојот избор.

Во неа јавни личности од нашата земја, но и од регионот, ќе ги претстават своите омилени видео-остварувања, што, всушност, претставува нивен личен вкус...

Изборот на Мартин е шаренолик и се движи од The Game, преку Guns N' Roses, Nickelback, Chris Daughtry се до Hinder. Освен спотовите, тука се и коментарите кои Мартин специјално за вас ги има напишано.

Па, да тргнеме со ред:

The Game - My Life ft.Lil Wayne

Еден од моите омилени спотови, иако станува збор за рап-музика. Game е мојот омилен рапер, а спотот, кој е прекрасно изработен, дава вистинска слика за песната. Cool styling, просто прекрасно :)

Guns N' Roses - Estranged

Мој омилен бенд од детството и причина заради која ја засакав музиката. Спотот секогаш ме потсетува на тие 90-ти години. Прекрасна приказна во спотот, прекрасна продукција и замисла. Се на се, супер склопено...

Nickelback - Never Gonna Be Alone

Прекрасна балада вклопена со одличен спот. Режесерот ни дал најјасна слика за песната, брзо сфатлива. Изгледа феноменално... Љубител сум на спотови кои имаат приказна, па и овој е еден од моите пет најомилени.

Chris Daughtry - No Surprise

Прекрасен спот. Спојот на ваква песна и видео, навистина ми се допаѓа.

Hinder - Lips of an Angel

Убава приказна... Ми се допаѓаат боите во спотот. Ми се допаѓа целиот како изгледа...

Извор: www.mmm.com.mk
Вратете се на почетокот Go down

МММојот избор-Омилени спотови на Мартин\Next Time
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1