Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Мартин во врска со водителката Милена

Go down 
АвторПорака
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4721
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 24
Локација : Скопје, Аеродром

Мартин во врска со водителката Милена Empty
ПишувањеПредмет: Мартин во врска со водителката Милена   Мартин во врска со водителката Милена I_icon_minitimeЧет Ное 04, 2010 8:38 pm

Мартин во врска со водителката Милена 67083EC8EE6402438145C07D3E7EC680

Откако вокалот на "Нејкст тајм", Стефан Филиповски, откри дека е во врска со манекенката и водителка Драгана Чуприна, за љубовниот живот прозборе и неговиот брат близнак, гитаристот Мартин.

На изминатиот Моден викенд во Скопје, Мартин се појави со неговата девојка Милена, водителка на утринската програма на "Канал 5" телевизија.
" Со Милена сме заедно три месеци. Не се криевме, но не сакаме ниту да ја рекламираме нашата врска. Јас не сум многу по излегувањето на популарни места, таква е и Милена. Повеќе уживаме за вечера во некој ресторан или во домашна атмосфера, кај пријатели. И двајцата имаме јавна работа, се подржуваме и се критикуваме кога треба. Милена ретко доаѓа на моите настапи, а јас по природна сум ранобуден па често ја гледам на утринска програма, но не секој ден. Приватно, таа не е фан на "Некст тајм", но најмногу ја сака нашата песна "Кога лажеш кого гледаш", ни откри Мартин.
Тој додава дека со брат му Стефан и неговата девојка Драгана Чуприна, не излегуваат често заедно, во двојки. Кога е во прашање изборот на девојки и места за излегување, сосема се различни. (М.Џ.)

Извор: http://www.vest.com.mk/?ItemID=1620B44977F992479FFAE03532B3E25C&ref=nf
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
 
Мартин во врска со водителката Милена
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum