Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ

Go down 
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5443
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ Empty
ПишувањеПредмет: Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ   Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ I_icon_minitimeСаб Јан 15, 2011 1:12 pm

Џаро плац - Канал 5
13.1.2011


Next Time - Secrets (One Republic cover)


Next Time - Na krajot od denot (Live)


_________________
Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Tiana :]

Tiana :]

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 19
Поени : 3779
Репутација : -4
Registration date : 2009-12-30
Age : 23
Локација : skopje

Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ   Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ I_icon_minitimeСаб Јан 15, 2011 3:39 pm

Aaaaa epten ubavi izvedbi :) Ne ja gledav cela emisija...da ne znaete dali ima repriza i koga? :)
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5443
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ   Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ I_icon_minitimeСаб Јан 15, 2011 10:16 pm

Една реприза веќе имаше денеска после ручек, некаде околу 17:00. Јас од пола ја фатив...
На Канал 5+ беше.

_________________
Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Sponsored content
Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ   Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time во "Џаро плац" - Канал 5 ТВ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum