Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 20 години независност на Словенија

Go down 
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5406
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

20 години независност на Словенија Empty
ПишувањеПредмет: 20 години независност на Словенија   20 години независност на Словенија I_icon_minitimeСре Јун 22, 2011 11:15 am

Настап на Next Time во хотелот „Александар Палас“ по повод 20 години независност на Словенија

Next Time ft. Maja Keuc - Moja ( Tose Proeski)


Next Time - Ne sakam da razberam live

_________________
20 години независност на Словенија Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4391
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

20 години независност на Словенија Empty
ПишувањеПредмет: Re: 20 години независност на Словенија   20 години независност на Словенија I_icon_minitimeПет Јун 24, 2011 2:52 pm

Ептем ми се свиѓа дуетот со Маја Кеуц...Браво! :)))
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4908
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

20 години независност на Словенија Empty
ПишувањеПредмет: Re: 20 години независност на Словенија   20 години независност на Словенија I_icon_minitimeПет Јун 24, 2011 4:12 pm

Одлично звучат заедно! Преубаво ја испеаа Моја од Тоше, секоја чест! thumb up

_________________
20 години независност на Словенија Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Sponsored content
20 години независност на Словенија Empty
ПишувањеПредмет: Re: 20 години независност на Словенија   20 години независност на Словенија I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
20 години независност на Словенија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum