Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Последно од нас

Go down 
АвторПорака
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4051
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 22
Локација : Kicevo

ПишувањеПредмет: Последно од нас   Пет Сеп 30, 2011 4:30 pm

Ми кажуваш се што знам,
што сакам јас да слушнам
едно не разбирам,
зошто јас те слушам.

Немам намера за тебе да се борам,
нема немера и нема да те молам.

Ова ќе биде последно од нас,
ти спуштам капа,
ти давам рака,
немам сила да бидеш мила,
ти ми зема се што имам.
Последно од нас,
сега точка ставам за крај.

Дали виде,имам се со тебе
но зошто ти одлучи да бидам дел од тебе,
немам намера да бида како тебе,
немам намера да ставам се зад себе.

Ова ќе биде последно од нас,
ти спуштам капа,
ти давам рака,
немам сила да бидеш мила,
ти ми зема се што имам.
Последно од нас,
сега точка ставам за крај.
Вратете се на почетокот Go down
 
Последно од нас
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Free forum | Music | Rock, Punk, Alternative | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create your own blog
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum