Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Elena

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 3521
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 28
Локација : Skopje

ПишувањеПредмет: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Пон Мар 30, 2009 3:07 pm

Настапот веднаш по победата во Универзална..можете да го слушнете и Мартин како пее Аплаудирање


Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 4272
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 23
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Пон Мар 30, 2009 7:45 pm

Фала за видеото:)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Elena

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 3521
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 28
Локација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Пон Мар 30, 2009 8:46 pm

Леа напиша:
Фала за видеото:)

Нема гајле..баш ми беше занимливо дека и Мартин пее тука..добро пее и он.. thumbsup
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 4272
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 23
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Вто Мар 31, 2009 9:40 pm

:D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 4605
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 23
Локација : Охрид, Македонија

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Сре Апр 01, 2009 8:31 am

Да. Прекрасно пее. Треба да направат некоја песна каде ќе пејат и двајцата.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
avatar

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 3827
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Пон Апр 06, 2009 7:46 pm

Исто пеат и двајцата т.е. најубаво само незнам зошто и Мартин не пее почесто :)
Вратете се на почетокот Go down
Urban

avatar

Пол : Male
Број на мислења : 84
Поени : 3305
Репутација : 31
Registration date : 2009-04-01
Локација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Вто Апр 07, 2009 2:54 pm

Dobar e Martinco.... :) .... Ali po mekano mu e glasceto.... Stefan roka so glasot!!
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 3863
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 21
Локација : Paradise

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Вто Апр 07, 2009 9:54 pm

Многу убаво пее стварно се согласувам со Симона треба да снимаат една песна заедно супер ќе испадне а за видеово цело време го слушам дома мн убаво пее! cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Natali ohrid
<3 Next Time!
avatar

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 3827
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Сре Апр 08, 2009 2:20 pm

Се согласувам со Симона тоа одлич но би звучелоВљубен
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 896
Поени : 4473
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 22
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Саб Јун 20, 2009 4:11 pm

Sofija напиша:
Многу убаво пее стварно се согласувам со Симона треба да снимаат една песна заедно супер ќе испадне а за видеово цело време го слушам дома мн убаво пее! cheers

Само сакав да искоментирам дека го забележав Мартин како пее позадински на поголем дел од песните на Албумот. :D :D Така да имаат песни заедно.Но треба и една кај сто мартин убо ќе пее. Панк Панк
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 3596
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 22
Локација : Skopje, Aerodrom

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Саб Јун 20, 2009 4:16 pm

КОга пејат заедно поубаво звучи :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Саб Јун 20, 2009 6:43 pm

macaparket напиша:
Sofija напиша:
Многу убаво пее стварно се согласувам со Симона треба да снимаат една песна заедно супер ќе испадне а за видеово цело време го слушам дома мн убаво пее! cheers

Само сакав да искоментирам дека го забележав Мартин како пее позадински на поголем дел од песните на Албумот. :D :D Така да имаат песни заедно.Но треба и една кај сто мартин убо ќе пее. Панк Панк
Тачно(;
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 3955
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 24
Локација : STIP

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Саб Јун 20, 2009 7:20 pm

macaparket напиша:
Sofija напиша:
Многу убаво пее стварно се согласувам со Симона треба да снимаат една песна заедно супер ќе испадне а за видеово цело време го слушам дома мн убаво пее! cheers

Само сакав да искоментирам дека го забележав Мартин како пее позадински на поголем дел од песните на Албумот. :D :D Така да имаат песни заедно.Но треба и една кај сто мартин убо ќе пее. Панк Панк
SE SOGLASUVAM
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 3596
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 22
Локација : Skopje, Aerodrom

ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   Саб Јун 20, 2009 7:35 pm

macaparket напиша:
Sofija напиша:
Многу убаво пее стварно се согласувам со Симона треба да снимаат една песна заедно супер ќе испадне а за видеово цело време го слушам дома мн убаво пее! cheers

Само сакав да искоментирам дека го забележав Мартин како пее позадински на поголем дел од песните на Албумот. :D :D Така да имаат песни заедно.Но треба и една кај сто мартин убо ќе пее. Панк Панк


Se soglasuvam Панк
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009   

Вратете се на почетокот Go down
 
Настапот веднаш по победата на Скопје Фест 2009
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Forumotion.com | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Sosblogs
http://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum