Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кристијан откачен!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 24, 2009 10:42 pm

Леа напиша:
Elena напиша:
Па да..договорот на Некст Тајм со План Б продукција трае до мај 2010 год.така да они автоматски сеуште се дел од продукцијата,иако немаат некоја соработка сеа за евровизија..али ќе дојде до прекин на договорот,најверијатно после евросонг,кога ќе седнеле сите и ќе се договореле како луѓе..така изјави за Теа Кристијан..

Да, тоа и јас го читав. Инаку, мое мисленње е дека подобро би било да се со Кристијан дека човекот знае да напрви бизнис. И верувам во тоа шо го кажал тој, дека Јован ко видел дека има успех од Next Time, посакал и тој да ќари нешто. Да не ме сфатите погрешно, и Јован си е успешен, ама мислам дека секаде се пика и е малку препотентен... Мала ситница, ама досаден ми беше кога се појавуваше во сите спотови шо ги правеше( на пример во "Не верувам во тебе")

И во спотот за Caruso свири на клавирот. sly

_________________
Кристијан откачен! - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 24, 2009 10:51 pm

Simona* напиша:
Леа напиша:
Elena напиша:
Па да..договорот на Некст Тајм со План Б продукција трае до мај 2010 год.така да они автоматски сеуште се дел од продукцијата,иако немаат некоја соработка сеа за евровизија..али ќе дојде до прекин на договорот,најверијатно после евросонг,кога ќе седнеле сите и ќе се договореле како луѓе..така изјави за Теа Кристијан..

Да, тоа и јас го читав. Инаку, мое мисленње е дека подобро би било да се со Кристијан дека човекот знае да напрви бизнис. И верувам во тоа шо го кажал тој, дека Јован ко видел дека има успех од Next Time, посакал и тој да ќари нешто. Да не ме сфатите погрешно, и Јован си е успешен, ама мислам дека секаде се пика и е малку препотентен... Мала ситница, ама досаден ми беше кога се појавуваше во сите спотови шо ги правеше( на пример во "Не верувам во тебе")

И во спотот за Caruso свири на клавирот. sly

Е да, тоа го заборавив. Го има и во спотовите на Елвир, ама сакав да
нагласам тука за Next Time :) Во секој случај, фала шо ме потсети Намигнува

_________________
Кристијан откачен! - Page 2 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 24, 2009 11:58 pm

За тоа во право сте..Ако е режисер, не значи дека треба во секој спот да е, инаку супер спотови прави.. Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4218
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 24
Локација : prilep

Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 11:35 pm

Abe se e biznis...
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4791
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 12:29 am

<3 NexTimE
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 12:31 am

To eee.biznisii
Вратете се на почетокот Go down
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4357
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 1:51 pm

Во секој случај Мартин и Стефан се доволно возрасни за да одлучат со кого сакаат да ја продолжат соработката и кој повеќе им одговара,и кој им нуди добри услови..до сега се одеше одлично,се надевам дека и понатаму ќе идат работите со истото темпо и дека ќе имаат уште многу успеси,без разлика со кого ќе решат да соработуваат!
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 1:54 pm

Taka e Elena ;]
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 2:29 pm

МИСЛАМ дека сеуште им е менаџер само продукциската куќа им е сменета нели и + го имаше Кристијан на бекстејџ кажа дека тоа е само лага и нишо повеке :)
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 2:37 pm

macylovesyou напиша:
МИСЛАМ дека сеуште им е менаџер само продукциската куќа им е сменета нели и + го имаше Кристијан на бекстејџ кажа дека тоа е само лага и нишо повеке :)

не, не. Не им е повеќе менаџер.

Сега имаат менаџерка Маја.

_________________
Кристијан откачен! - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
metallica4ever

metallica4ever

Пол : Male
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 131
Поени : 4201
Репутација : 6
Registration date : 2009-05-03
Age : 27
Локација : Stip

Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 12:10 pm

Novinarite 'izmisluvaaat' temi za razgovor
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кристијан откачен! - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристијан откачен!   Кристијан откачен! - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кристијан откачен!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum